Vând garaj cart. Zorilor
Vând garaj din beton zugrăvit curent electric in cart.Zorilor .Este cu abonament de la primărie pe teren,nu se demolează fiind in curtea blocului.
Cluj-Napoca, Cluj
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
Cluj-Napoca, Cluj
14 mai
Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...
2698 EUR/m2 | 53 m2
Cluj-Napoca, Cluj
13 mai
Apartamentul este confort unic, are o suprafata utila de 48 m2, este situat la etajul 3 8. Apartamentul este compus din: 2 camere decomandate, bucatarie, baie si balcon, este complet mobilat si utilat, centrala termica, bloc izolat termic si se afla in vecinatatea mijloacelor de transport in comun. Se ...
48 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
11 mai
Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată la parterul unui imobil din Bulevardul Muncii nr. 87, ap. 9-10, jud. Cluj. Suprafață utilă: 36,84 mp Compartimentare: open space generos, cu bucătărie integrată Etaj: parter acces facil și confort sporit Stare: curată, luminoasă, ideală pentru ...
36 m2
Cluj-Napoca, Cluj
8 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
vand 310mp teren cu autorizatie de construire pentru jumatate de duplex, parcela intreaga este dubla si este autorizata pentru construirea unui duplex intreg, se vinde doar jumatate din parcela adica 310 mp cu autorizatie de construire pentru jumatate de duplex D+P+E1+ERetras cu suprafata utila de aprox. ...
Gruia, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 23:55
Dau in chirie spatiu pt depozitare la demisol 22 mp cu o inaltime de 2m , ideal pt depozitarea bauturilor,a marfurilor alimentare fiind protejat de inghet iarna si racoros pe timpul verii fara nici o sursa de incalzire racire. Spatiul este situat in Cluj -Napoca, str.Constantin Mille- intersectie cu ...
22 m2
Someseni, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 22:42
De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .
3818 EUR/m2 | 110 m2
Horea, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 22:38
se vinde garsoniera etaj 1 suprafață 11 M2 in Cluj cartier Gheorgheni str Albac 25
11 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 22:24
PF închiriez garsonieră confort 1, de 30 mp decomandată . Este compusă din hol, baie, cameră, bucătărie, balcon. Se află la etajul 4 și a fost recent renovată. Baia dispune de vană , faianță , si obiecte sanitare. Bucătăria este utilată modern. Balconul este închis cu geamuri termopan. La balcon și bucătărie ...
30 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 22:13
teren 3000 mp, intravilan, certificat de urbanism, preț / mp
3,000 m2
Iris, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 21:25
Teren intravilan 398 mp, cu PUZ la zi, gata de construit, utilitati la strada.
398 m2
dambul rotund, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 19:57
Bloc nou, etaj intermediar, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar
3875 EUR/m2 | 40 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 19:55
PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil
3194 EUR/m2 | 36 m2
Centru, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 19:26
Proprietar , vând apartament de 2 camere, decomandat, Str Gh Dima , cartier Zorilor. Apartamentul este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Este un parter înalt. Există garaj și o boxă la subsol. Este situat într-o zonă liniștită , aproape de piață, magazine, Universități . Apartamentul se vinde ...
3204 EUR/m2 | 56 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 19:09
Proprietar! Dau spre închiriere pe strada Gheorghe Dima - cartier Zorilor, apartament cu două camere, parter înalt , bloc din 4 etaje. Locație: Aproape de centru, Universitatea de Medicină și Farmacie Magazine , piața, stații de autobuz în apropiere Zona este liniștită Dotări: Ap este mobilat ...
60 m2
Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 19:09
Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic
3636 EUR/m2 | 11 m2
Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:57
Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite
5,320 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:52
De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ
Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:22
Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon
3163 EUR/m2 | 49 m2
Centrala, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:22
De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.
2386 EUR/m2 | 44 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:20
Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!
643 EUR/m2 | 1,050 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:16
De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.
3217 EUR/m2 | 46 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:14
Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...
2929 EUR/m2 | 58 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:13
Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.
3636 EUR/m2 | 11 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 18:05