Hartă Listă
Filtre active: Iasi Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 cameră de închiriat – 0% Comision
13
1

Apartament 1 cameră de închiriat – 0% Comision

Apartament 1 cameră de închiriat | Comision 0% Se închiriază apartament cu o cameră, tip studio, situat într-un complex rezidențial nou (2020), în proximitatea Kaufland Galata, cu acces direct din Șoseaua Voinești, potrivit pentru o persoană sau un cuplu care caută confort și funcționalitate într-un ...

33 m2

Galata, Iasi, Iasi

Promovat
Spațiu industrial de închiriat 1.400mp - 15.000mp la E58 - IAȘI (Vest)
8

Va propunem spre inchiere spatii industrial moderne, clasa A foarte bine amplasat in zona de Vest a Iașului (intrarea principală) deschidere la E85, în imediata apropiere a Nodului Lețcani a viitoarei Autostrăzi A8 - aflat într-un parc industrial privat Flexibil ca amenajare/compartimentare cu posibilitatea ...

1,440 m2

Letcani, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun-Zimbru
10

Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun-Zimbru

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun- Zimbru, la bulevard. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 42 mp si se afla la etajul 2 din 4. Ca dotari dispune de centrala termica proprie, tamplarie PVC ,usa metalica, gresie, faianta, parchet , termoizolatie, ...

42 m2

Alexandru%2bcel%2bBun, Iasi, Iasi

Promovat
Spațiu comercial tip vilă cu terasă – Frumoasa, Iasi
14
1

Spațiu comercial tip vilă cu terasă – Frumoasa, Iasi

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial cu personalitate, situat în cartierul Frumoasa, pe Stradela Cetățuia, într-o zonă accesibilă și în continuă dezvoltare. Imobilul este construit în anul 2003 și este dispus pe parter și etaj, având o suprafață construită de 118 mp și o suprafață utilă de 98 ...

1735 EUR/m2 | 98 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Urgent         Persoana fizica vând camera de cămin in fata la liceul Nicolina
8
1

Urgent Persoana fizica vând camera de cămin in fata la liceul Nicolina

Persoana fizica vând camera cămin Această garsonieră de 17 mp, situată la etajul 2, oferă un spațiu confortabil și luminos. Încăperile beneficiază de feronerie din lemn și pardoseli din lemn și gresie, creând un ambient plăcut. Apartamentul este ideal pentru o persoană sau un cuplu. Locația este excelentă, ...

1706 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere
5

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere

TUDOR VLADIMIRESCU ( la bulevard) Apartament cu 2 camere de închiriat, etaj 1. Preț 490 euro luna Aproape de campus, facultăți, mall, centru. Incalzire centralizata Aer condiționat, frigider, mașină de spălat, mobilier. Garanție 1 chirie + comision agenție

47 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
1

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Gazda Iasi 2

Gazda Iasi

Primesc in gazda dra dna, prezenta agreabila, gratuit, mesaj pt detalii.

50 m2

Iasi, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Vanzare teren

Vanzare teren

Vând teren 203mp in Iași str.I.I.Mironescu nr.15 cu toate utilitătile cu 300euro mp. l

203 m2

Moara de Vânt, Iasi, Iasi

Închiriez camera în apartament cu 3camere și două băi galata

Închiriez o cameră în apartament cu 3camere două băi galata

70 m2

Galata, Iasi, Iasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1889) Valea Lupului (78) Pascani (71) Valea Adanca (45) Miroslava (44) Rediu (41) Lunca Cetatuii (38) Barnova (36) Visan (34) Tomesti (33) Targu Frumos (26) Letcani (21) Horpaz (20) Podu Iloaiei (20) Breazu (18) Hlincea (18) Ciurea (17) Holboca (17) Chicerea (14) Valea Ursului (13) Dancu (11) Paun (11) Vladiceni (11) Mogosesti (10) Ciurbesti (9) Harlau (9) Horlesti (9) Schitu Duca (9) Sorogari (9) Goruni (8) Tutora (8) Voinesti (8) Vorovesti (8) Alexandru cel Bun (7) Aroneanu (7) Comarna (7) Dorobant (7) Dumesti (7) Vulturi (7) Balciu (6) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Bratuleni (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Scobinti (6) Uricani (6) Vladeni (6) Baltati (5) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Grajduri (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Cornesti (4) Costuleni (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Sculeni (4) Vanatori (4) Bivolari (3) Cogeasca (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Raducaneni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Stolniceni-Prajescu (3) Tiganasi (3) Vanatori (Popricani) (3) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Ciohorani (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Poiana Marului (2) Prisacani (2) Probota (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scanteia (2) Scobalteni (2) Tansa (2) Tatarusi (2) Totoesti (2) Trifesti (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Bratulesti (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Dumbrava (Ciurea) (1) Fantanele (1) Focuri (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Sipote (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Strunga (1) Tibanesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ungheni (1) Ursoaia (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)