Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare
5
2

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament cu doua camere de vanzare, zona Piata Darmanesti, langa Troita, etaj 4 4, pod, boxa si loc de parcare, complet mobilat si utilat, centrala termica, izolat, termopane, balcon inchis, renovat recent, liber pentru locuit imediat

1179 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
PF închiriez apartament 2 camere
10
3

PF închiriez apartament 2 camere

Persoana fizica, inchiriez apartament 2 camere, decomandat, avand o suprafață utilă de 55 mp, complet mobilat si utilat. Se află la etajul 1 și dispune de un ambient luminos (sud-est). Îți vei găsi confortul într-un apartament modern, proaspat renovat cu accesorii de calitate, izolat termic atat interior ...

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Precista, parter, mobilat, utilat, la cheie
9
1

Precista, parter, mobilat, utilat, la cheie

Apartamentul este decomandat, are 50 mp plus un balcon de 6 mp si este situat la parterul unui bloc foarte ingrijit. Apartamentul mai are o magazie de 5 mp și o boxa de 12 mp. Nu este la strada dar este insorit in orice sezon si in fata geamurilor detine o gradina in folosinta exclusiva. Are toate dotările ...

1018 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hala industriala,caramida,700mp,Ghelaiesti,jud. Neamt.teren 7550mp,transformator 100kva.
9
1

Hala a fost folosita ca atelier service auto.Atelierul este compus din 7 boxe(9 6.5)m,grup sanitar,dușuri,centrala termica lemne,birou și magazii.Dotari :2 elevatoare, stand de frânare, aer comprimat cu doua compresoare cu funct.alternativa,bancuri de lucru,canal cu dispozitiv de ridicare pneumatica,polizor ...

107 EUR/m2 | 700 m2

Ghelaiesti, Neamt

Vanzare padure 9

Vanzare padure

Vand padure de stejar, 9.3 ha,deschidere de cca 650 m la drum judetean, pe raza comunei Stanita, jud. Neamt la pretul de 84 000euro( 9000 euro ha) . Relatii la nr. de telefon: .

Dulcesti, Neamt

Spatiu de productie 3

Spatiu de productie

Inchiriez hala de productie, 1200 mp, complet utilata pentru productia de usi, ferestre, mobila din lemn masiv si stratificat. Hala se afla in localitatea Sagna, jud. Neamt aproape de gara, la 7 km de Roman. Mai multe detalii la nr. de telefon:

1,200 m2

Sagna, Neamt

Spatiu Comercial
9
1

Spatiu Comercial

INCHIRIEZI SPATIU COMERCIAL,suprafata totala 1300mp ,suprafata construita 350mp ,si subsol de circa 70mp. dispune de curent electric mono trifazic,gaz metan si apa curenta de la reteaua principala! Pt m-ai multe detalii sunati la nr de telefon !! OO3938O863577I

350 m2

Urecheni, Neamt

Loc de veci proprietate si cavou Cimitir Eternitatea, Roman, Neamt
4
3

Vand loc de veci proprietate si cavou in cimitirul Eternitatea din Roman, Neamt, pozitie foarte buna, in fata capelei cimitirului, la aleea principala. Cavoul are trei cripte si este cladit din granit in anul 2018. Parcela de teren dintre acest cavou si aleea principala este concesionata de proprietarii ...

Roman, Neamt

Vand teren Intravilan
2
34

Vand teren Intravilan

Vand teren intravilan, rezidential, in comuna Girov, sat Caciulesti, la 15 minute de Piatra Neamt (8km), zona mirifica, in suprafata de 4000mp, toata documentatia efectuata, ideal pt construit locuinta, showroom sau pensiune si/sau amenajat ferma legumicola sau livada. Toate ...

8 m2