Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj
13

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj

Apartament 2 camere decomandate de inchiriat in asociatie situat in zona Functionarilor, la parter, balcon mare, garaj in curtea interioara, 250 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
5

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial central de inchiriat
14

Spatiu comercial central de inchiriat

Spatiu comercial central cu vitrine mari la strada, front la 2 strazi,   2 usi de acces direct din strada, compus din parter si subsol inalt, suprafata utila totala este 359 mp din care PARTER 182 mp si SUBSOL 177 mp, ocupabil. Microcentrala, toate utilitatile, Pret 1500 Euro/luna; Tel 07457604 ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii
1

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii

Spatiu comercial ultracentral- in Piata Libertatii- de inchiriat ! Suprafata 200 mp, Pret 2700 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Dorolt ( ID 22872)
7
1

Teren intravilan 1 hectar ( 10.000 mp) cu front de 76 m la soseaua nationala ( drum european) in Dorolt, cu posibilitate de cumparare si a unui teren extravilan alaturat. Situat in apropriere de hotel Coral cu front la soseaua nationala- drum european Satu Mare spre Petea si acces si de pe un drum lateral. ...

Dorolt, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 10 arii cu casa pe cadre metalice zona Panait Cerna
17
12

Casa de locuit tip Parter compusa din living, dormitor, baie, suprafata construita 39 mp plus terasa acoperita 22 mp, plus anexa 22 mp, teren 1000 mp cu sistem de irigare, apa forata, fosa septica, curent de la reteaua orasului. Casa este pe cadre metalice profile laminate cu acoperis tip sarpanta cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro
13
5

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro

Casa in zona Functionarilor.Buna pentru 2 sau 3 familii. Pe fiecare nivel are cate un apartament fiecare cu bucatarie si baie proprie.2 microcentrale, garaj, intrare cu masina in curte, teren 299 mp. Suprafata utila 250 mp, Pret 155.000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

660 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro
13
5

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro

Casa in CionchestiPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22777

625 EUR/m2 | 200 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare 55000
13
21

Casa in Viile Satu Mare 55000

Casa situata in Viile Satu Mare cu teren 8052 mp ( 80 ari) cu  2 fronturi, un front de 27,5 m la sosea, si un front la o strada paralela din capatul gradinii, suprafata casei 85 mp, sura cu suprafata de 109 mp, anexe, curent, apa pe proprietate,, canalizare la strada, gaz in fata portii. Terenul ...

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter zona Titulescu
5
3

Casa parter zona Titulescu

Casa tip parter situata in zona Titulescu cu teren 435 mp, garaj si acces auto. Necesita renovare. Pret 135000 Euro. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament zona centrala
10
4

Apartament zona centrala

Apartament caramida situat in zona centrala, izolat exterior, compus din dormitor, baie cu fereastra, bucatarie mare, debara, balcon lung, hol, suprafata utila 31 mp, microcentrala, termopane, etajul 4. Pret 48000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Titulescu 120000 Euro
13

Apartament 4 camere Titulescu 120000 Euro

Apartament situat intr-o asociatie in zona Titulescu, la etajul 2- mansarda, compus din 4 camere decomandate, bucatarie, 2 bai; dotat cu microcentrala, aer conditionat, imediat ocupabil, Pret 120000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Asociatie apartament 4 camere Titulescu 130000 Euro
10
4

Asociatie apartament 4 camere Titulescu 130000 Euro

Apartament in asociatie situat in zona Titulescu, la parter, compus din 4 camere, 2 bai, dressing, bucatarie, beci, curte si gradina proprie, foisor -terasa si bucatarie de vara, suprafata totala 148 mp, Suprafata totala teren 465 mp, din care gradina 378 mp. Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)
20
6

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)

Casa in zona Dara cu finisaje moderne de inalta calitate, panouri fotovoltaice, panouri solare, incalzire si in pardoseala, semineu, terasa, dormitoare cu bai si dressinguri, izolata, suprafata totala 300 mp, teren 500 mp, curte amenajata cu sistem de irigatie, poarta cu telecomanda. 0745760477Precizati ...

1500 EUR/m2 | 300 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Pensiune in Viile Satu Mare teren 1,63 ha, 11 camere, 10 bai
16
3

Casa parter si mansarda construita in 2017, suprafata totala 693 mp, suprafata teren 16351 mp, cu autorizatie obtinuta si valabila pentru schimbare de destinatie in centru pentru varstnici, pretabila si pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti. Are in total 11 camere, 10 bai, sala pentru hobby, living ...

632 EUR/m2 | 522 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj
20
2

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj

Casa solida situata in zona Functionarilor, finisata modern, mobilata, utilata, cu garaj, acces auto, curte amenajata, pavata, sauna, 3 dormitoare, 2 livinguri, 3 bai, bucatarie cu loc de servit masa, sistem de supraveghere de la distanta, finisaje de inalta calitate ( granit, etc), toate utilitatile, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro
15
9

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro

Casa solida cu  demisol inalt si parter, fundatie din beton, casa din caramida, front la 2 strazi, acces auto, pretabila pentru diverse servicii, sediu de firma, casa de oaspeti, cabinete, etc, Acces din curte la demisol si la parter si acces separat din strada la demisol- spatiu comercial. Poate ...

826 EUR/m2 | 242 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea