apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc
2194 EUR/m2 | 54 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:27
Anunțuri promovate – Vezi toate
2194 EUR/m2 | 54 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:27
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...
2168 EUR/m2 | 53 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:56
Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 116.000 euro ( tva inclus)
1933 EUR/m2 | 60 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 22:22
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, etaj 1, balcon, mobilat și utilat complet, bloc nou, loc de parcare inclus. Este situat între Timișoara și Giroc pe str Cupidon
2032 EUR/m2 | 62 m2
Planetelor, Giroc, Timis
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1933 EUR/m2 | 60 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 22:22
2168 EUR/m2 | 53 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:56
2194 EUR/m2 | 54 m2
Planetelor, Giroc, Timis
ieri 15:27
De închiriat apartament cu 2 camere pe strada Rândunicii lângă benzinăria Eso. Apartamentul are loc de parcare,aer conditionat,termostat wifi de pe telefon,televizoare mari,masina de spalat cu uscator,aspirator robot,masina de vase. Mobilat și utilat complet. Prețul este de 450 euro
50 m2
Planetelor, Giroc, Timis
22 mai
Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...
1783 EUR/m2 | 53 m2
Planetelor, Giroc, Timis
21 mai
Propietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere situat la etajul 1în zona Braytim pe str Frasinului la 50m de Profi,strada este asfaltată și luminată ,ultra modern și luminos Apartamentul este compus din Living open space Dormitor Baie cu cadă Balcon Apartamentul este dotat cu încălzire în ...
55 m2
Planetelor, Giroc, Timis
21 mai
2032 EUR/m2 | 62 m2
Planetelor, Giroc, Timis
20 mai
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Planetelor, Giroc, Timis
20 mai
Direct de la dezvoltator !!! strada vanatoriilor 21 Vand duplex la intrarea in giroc, zona benzineria eso strada iluminata Casa este situata intr-o zona foarte linistita, apropiata de patiserie, cafenea, alimentara, mijloace de transport, Casa este in felul urmator : 5 camere, bucatarie inchisa ...
1870 EUR/m2 | 115 m2
Planetelor, Giroc, Timis
19 mai
Apartament la prima inchiriere in bloc nou , Zona planetelor Giroc. apartamentul este compus din 2 camere, bucatarie, baie si balcon. Utilat complect, masina de spalat vase, uscator, masina de spalat rufe, etc. etaj 3 , cetrala proprie, loc de parcare inclus. pret 420 euro. Tel
50 m2
Planetelor, Giroc, Timis
11 mai
Apartament 2 camere, 50 mp, zona AEM, Muzeul de apă, str. Anemonei. Apartamentul se află într-un imobil cu parter și etaj, cu 8 apartamente,la etajul 1. Loc de parcare, disponibil imediat. 400 Euro lună.
50 m2
Planetelor, Giroc, Timis
1 mai
inchiriez garsoniera in Giroc la intrare in spatele hotelului IQ ,bloc nou 2015 la parter 25 mp,Bloc mic cu un etaj.Interior modern,luminos cu centrala proprie,aer conditionat.Se inchiriaza mobilat si utilat.pret 270euro chirie+270 euro garantie + comision 50%
25 m2
Planetelor, Giroc, Timis
29 aprilie