Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, complet mobilat si utilat, cu 2 camere, o suprafata de 42 mp, nedecomandat, confort 2, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la parter intr-un bloc cu 4 etaje. Compartimentare: - ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere loc de parcare în subteran
19

Apartament 2 camere loc de parcare în subteran

Apartament 2 camere loc de parcare în subteran Apartament cochet cu 2 camere, situat în una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale Timișoarei – Elisabetin, o locație cunoscută pentru atmosfera liniștită, proximitatea față de centru și accesul facil către principalele puncte de interes ale orașului. ...

80 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Inchirirez garsoniera in zona Centrala
3

Inchirirez garsoniera in zona Centrala

Inchiriez garsoniera, la etajul 3 4 avand o suprafata de 23 mp, cu balcon deschis, utilata si mobilata complet si renovata recent

23 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei
15
2

4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei

Apartamentul este situat la etajul 1/1, al unei case/vile, cu o suprafata de 134 mp utili, in zona Bucovinei, configurat, astfel: - hol de acces - casa scarii - antreu - 4 camere - baie cu cada - baie cu dus - bucatarie - loc de luat masa - balcon Spatiul de locuit a fost construit in 1995, podul fiind ...

1045 EUR/m2 | 134 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara
2

Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara

Prin agenția Silvis Imobiliare, vă oferim spre vânzare 3 hectare de teren agricol, cu formă dreptunghiulară, având dimensiunile de 96 m x 307 m. Localizare premium – Terenul este situat în zona Aeroportului Internațional „Traian Vuia” Timișoara, foarte aproape de pista de decolare și aterizare a av ...

30,000 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 ha teren intravilan – oportunitate investițională - Cartier Plopi
2

Silvis Imobiliare propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 40.000 mp, situat în cartierul Plopi – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru proiecte rezidențiale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață totală: 40.000 mp Front stradal: 163 m Adâncime: 244 m Certificat de urbanism ...

40,000 m2

Plopi, Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în centru
10
1

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în centru

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat în centrul Timișoarei. Apartament este nou renovat, mobilat și utilat complet ca și în poze. Preț 500 ușor negociabil. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez casa Cazare muncitori proprietar
9
6

Inchiriez casa Cazare muncitori proprietar

Proprietar inchiriez casă în zona Șagului lângă Turist, strada Chisodei, pentru 10 persoane, bucătărie două băi. Preț 28 lei de persoana pe zi cheltuieli incluse. telefon 0733056373

100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru
2
1

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru

Închiriez apartament cu trei camere în centru, langa magazinul Orange, utilat cu mașina de spălat, aragaz frigider, mobilat modern, exact ca și în poze preț 550 euro Nr de telefon 0733056373

70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi
6
7

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi

Proprietar, inchiriez în zona Girocului vizavi de Județean apartament cu două camere, decomandat, bucătărie, baie, centrală termică. Se închiriază pentru 5 persoane. Pret 25 lei pe zi cu cheltuieli incluse. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Cazare Muncitori în zona Bălcescu
7
4

Cazare Muncitori în zona Bălcescu

Inchiriez apartament cu 3 camere în zona Bălcescu, decomandat, centrala termica, pentru 6 persoane. Prețul este 30 lei pe zi de persoana. Telefon 0733056373

75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter
7
1

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter

Situat pe Str Tolstoi, intr-o zona de case cu mult spatiu verde, la parterul unui bloc de caramida cu trei etaje, apartamentul are suprafata de 33.4 mp. Pretul este de 69 000 euro, pentru detalii si vizionare sunati

2091 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere
10

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere

Ap 3 camere decomnadat situat langa Spitalul Clinicile Noi cu vedere spre Piata Unirii et 4 din 10 cu lift, recent renovat, prima inchiriere, centrala proprie, clima, frigider, masina de spalat, este in curs de mobilare si se poate personaliza in functie de nevoile dvs, 2 bai, 2 balcoane, 2 dormitoare ...

70 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Ultracentral, 2 camere decomandat
6

Ultracentral, 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, centrala proprie, clima, utilat si mobilat, et 6 din 10 cu lift, situat pe Bd. Take Ionescu langa facultatea de Stomatologie, cu vedere superba spre fantana cu puntele cardinale, . Pret 500 Euro luna + garantie si comisionul agentiei. Pentru vizionare va rugam sunati ...

50 m2