Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
1

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou

Va propunem spre inchiriere spatiu comercial situat la parter , cu acces separat , zona Bulevardul Cetatii-Calea Torontalului, la 7 minute de Iuilus Mall, TOTUL NOU( renovat conform normelor in vigoare pt functionarea unui cabinet medical). Spațiul are 3 camere decomandate, 2 băi, 2 spații de depozitare ...

65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – Calea Urseni 70 mp
7
1

3 camere decomandat – Calea Urseni 70 mp

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Calea Urseni, într-un imobil nou, finalizat în perioada 2023–2024. Apartamentul este aproape nou, locuit maximum o lună, complet mobilat și utilat, cu finisaje moderne și încălzire în pardoseală. Totul este ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor, mobilat si utilat
10
1

Tipografilor, mobilat si utilat

Estate Group prezinta spre inchiriere apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Tipografilor, aproape de ISHO, strada Alexandru Golescu, situat la etajul 4 din 5, cu suprafata de 45 mp, compartimentat astfel: Hol Bucatarie Baie Living Dormitor + Balcon Apartamentul beneficiaza de uramtoarele amenajari: ...

45 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Va oferim o garsoniera situata la etajul 4 cu o suprafata de 25mp, mobilata si utilata conform pozelor. Se inchiriaza ca si in poze. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, facultatilor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon aflat in anunt.

25 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spatiu Comercial - Showroom - 700 mp
4
1

Spatiu Comercial - Showroom - 700 mp

NEO Imobiliare Oferim spre închiriere 700 mp spatiu comercial pentru Showroom sau alte activitati . Spatiul este open space, beneficiaza de două intrări, două scări interioare, sistem de alarmă, toate utilitățile și avizele în vigoare si se afla la artera principala. Pret: 5000 euro. Contact: 0732 ...

700 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Twin Residence- Un nou reper pe piata imobiliara din Timisoara.
12

NEO Imobiliare - Agent Exclusiv - Comision 0 % Situat in partea de Nord a orasului, Twin Residence se defineste prin calitate si eleganta si ofera un stil de viata premium pentru locuit. Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere cu suprafete utile de 52- 53 mp si terase de la 4 mp la 22 mp; Apartamentele ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu Comercial de Închiriat – Bulevardul Simion Bărnuțiu | 183 mp |
10

NEO IMOBILIARE vă propune spre închiriere un spațiu comercial (SAD) amplu, luminos și modern, situat într-o zonă vizibilă și intens circulată din municipiu – Bulevardul Simion Bărnuțiu Suprafață utilă: 183 mp Etaj: 1 Compartimentare: open space + anexe Dotări: centrală termică proprie 2 băi moderne 2 ...

183 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70
6

Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren industrial, situat in Calea Sagului vis a vis de Leroy Merlin, cu acces direct la drumul principal E70. Suprafata terenului este de 10.000 mp si are un FS de 130 ml. Pret: 1.1 mil. Euro + TVA. Contact: 0732 608 477.

10,000 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Pretabila Pentru Diverse Activitati - 270 mp
20

Casa Pretabila Pentru Diverse Activitati - 270 mp

NEO Imobiliare Oferim spre inchirere casa P+ M, formata din doua corpuri de cladire situata in zona Braytim. Suprafata utila a casei este de aproximativ 270 mp si este aplasata pe o parcela de teren de 1360 mp. Casa beneficiaza de 3 bai, de centrala termica pe gaz, 4 clime si se prezinta intr-o stare ...

270 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu PUZ si Proiect -  Asfalt - 2 Hale - Torontalului
10

Teren cu PUZ si Proiect - Asfalt - 2 Hale - Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2300 mp teren industrial situat in Calea Torontalului Beneficiaza de: - canalizare - curent - drum asfaltat - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat Mentionam ca terenul este imprejmuit cu gard cu fundatie + elevatie, porti culisante ...

2,300 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Unirii 6 Camere | 400mp Etaj 3 | Palatul Bruck - renovat
8
1

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament impresionant, situat la etajul 3 al Palatului Bruck, una dintre cele mai emblematice clădiri istorice din Piața Unirii, Timișoara. Singur pe nivel, cu o suprafață generoasă de 400 mp utili, acesta este unul dintre cele mai spectaculoase ...

2975 EUR/m2 | 400 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara - Girocului Vila 12 Camere 4 Bai | 497mp Utili 1373mp Teren
20

Renaissance Estate vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, o casă individuală cu 12 camere si 4 bai, situată in Timisoara, pe Calea Girocului, la principala, chiar lângă Pădurice — o locație de excepție care îmbină aerul curat, liniștea și confortul urban. Proprietatea se desfășoară pe un teren generos ...

3380 EUR/m2 | 497 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Central Complex Studentesc Teren 759mp S+P+7E+R | POT 50% CUT 2.4
4

Renaissance Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un teren intravilan cu suprafata de 759 mp, situat in Timisoara, in inima Complexului Studentesc, langa BRD – una dintre cele mai cautate si circulate zone din oras.
Amplasamentul beneficiaza de vizibilitate excelenta, acces facil si potrivit ...

759 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere, Zona Olimpia
13

Apartament decomandat cu 2 camere, Zona Olimpia

Estate group va prezinta spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Olimpia, aproape de fostul stadion, pozitie excelenta, situat la etajul 6 intr-un imobil P+10. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, piete, complex, mijloace de transport ...

65 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
5

Apartament cu 3 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare in primavara 2026 Caracteristici principale: * apartamentul este situat la etajul 1 * Suprafață utilă: 68,5 mp + 5 m balcon * decomandat * loc de parcare inclus in pret * Compartimentare ...

1680 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
3

Apartament cu 3 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare primavara 2026. Caracteristici principale: * Suprafață utilă: 75 mp + 10 mp balcon * Apartamentul este decomandat * Locul de parcare este inclus in pret * Compartimentare practică: •2 ...

1585 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Proprietate industrială de vânzare în zona de sud a Timișoarei
5
1

Teren intravilan 5.190 mp + construcții SC 2.424 mp, SCD 4.186 mp. Localizare excelentă într-o zonă mixtă industrial-comercială, lângă Arabesque, Dedeman, Leroy Merlin, Metro. Potrivită pentru activități industriale, logistice sau dezvoltări comerciale.

166 EUR/m2 | 4,186 m2

sud, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern -   zona Lipovei
20

Duplex modern - zona Lipovei

Casa are 2 dormitoare , 2 bai si living , bucatarie si locul de luat masa Garaj Terenul nu este în proprietate , se poate face contract de superficie cu primăria pe o perioada de 25 ani .

1623 EUR/m2 | 162 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 2 camere si balcon de 10 mp I Freidorf
4

Apartament superb cu 2 camere si balcon de 10 mp I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la etajul 1 si ...

2106 EUR/m2 | 47 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Apartament spatios in cladire istorica  cu gradina I Zona Centrala
7

Apartament spatios in cladire istorica cu gradina I Zona Centrala

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 5 camere, 3 bai si teren aflat in proprietate ce se poate ingradi de 40 mp. Proprietatea se afla foarte aproape de Facultatea Politehnica din Timisoara si este situat la etajul 1/ 1 al unei cladiri istorice. Acoperisul cladirii este in curs ...

1228 EUR/m2 | 140 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

2 camere  cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim
14
29

2 camere cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 42 mp, este bine impartit, terasa de 10 mp, etajul 1 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

2024 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim
15
6

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim
11
20

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 39 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 61000 euro Telefon. 0723674418

1564 EUR/m2 | 39 m2