De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
17

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Piata 700
5
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Piata 700

Avem deosebita placere sa va prezentam un apartament cu o camera in zona Piata 700 , la cateva minute de parcul Botanic. Este complet mobilat , hol de intrare , bucatarie , camera si baie. Suprafata utila este de 35 mp ,situat la etajul 2. Luminos și spațios într-o locație foarte buna ,in imediata apropiere ...

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
8

apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Ofer spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc situat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Se inchiriaza complet mobilat si utilat !Pentru detalii si vizionare pot fi sunata sau mesaj privat. Apartamentul este disponibil imediat. Suprafata utila 30 mp.

30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
5
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Se da spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului, zona linistita si cu acces usor catre magazine, mijloace de transport. Apartament decomandat, utilat si mobilat cu o suprafata utila de 35mp si se afla la etajul 2. Se pot stabili vizionari doar sunati la numarul afisat.

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, la parter, bloc nou, in zona Aradului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2026 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 93 mp totali - terasa si balcon, zona Piata Victoriei
18
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentral, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2258 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, etajul 1, bloc nou, zona Aradului
7
9

Apartament cu 3 camere, etajul 1, bloc nou, zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Etaj retras. Anul constructiei 2023, structura beton, ...

1847 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
6

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere la curte comuna - Elisabetin
20
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin, aflat la etajul Parter + Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + Mansarda. Anul constructiei 1900, structura ...

1707 EUR/m2 | 123 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casa individuala 3 camere, Mehala - Teren 1142 mp, zona linistita
20
3

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 80 mp si teren 1142 mp. Anul constructiei este ...

3125 EUR/m2 | 80 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit, 4 camere, predare la alb - zona Lipovei
6
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei Descopera noul proiect de duplexuri moderne din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in 2025, care iti ofera oportunitatea perfecta de a-ti crea locuinta de vis, asa cum iti doresti. ...

2317 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion
14

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Olimpia-Stadion

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia-Stadion, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 7 etaje. Anul constructiei este 1984, ...

60 m2

Timisoara, Timis

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro
14
4

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

150 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur
3

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur

Închiriez apartament cu 2 camere in Complex studentesc mobilat și utilat , etaj 3 , 350 euro 0727408979

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000

Vand vila de lux in zona Bucovina cu D+p+e+m compusa din 7 camere pllus inca atatea la demisol si mansarda , bucatarie de vara, 3 garaje, anexe, centrala termica pe lemne si centrala termica pe gaz, panouri solare pentru apa calda, dedurizator de apa gradina bio de fructe si legume, pomi fructiferi, ...

2000 EUR/m2 | 600 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro
7

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro

Vand apartament 4 camere 2 bai decomandat, mobilat si nou amenajat Unirii etaj 4 cu acoperis nou, 100 mp,

2200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2