Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii
5
2

Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii

Agentia imobiliara Nobel Haus va prezinta in exclusivitate, un teren intravilan, in Grivita, cu deschidere de 20 m la strada principala. Terenul se afla la intrarea in Grivita dinspre Barlad. Pret: 31.500 euro (30 euro mp). Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata: 1.041 mp Dimensiuni: ...

1,041 m2

Grivita, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, etaj 1
10

Apartament 3 camere, etaj 1

Vând apartament 3 camere, 70 mp, semidecomandat, etaj 1 3, cu doua balcoane plus doua spații de depozitare situat in zonă centrală, bulevardul Epureanu, față în față cu Agenția pentru Ocuparea Forțelor de Muncă.

1079 EUR/m2 | 63 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vând apartament
10
15

Vând apartament

ULTRACENTRAL!!! Vând apartament 3 camere, suprafata construita 81mp, suprafata utila 65 mp, în zona Piața Centrală, lângă Ciuperca, Str. Nicolae Iorga Nr.5, Bl. I1-2, Sc. 2, Ap. 14, Et. 4, apartament călduros iarna și răcoros vara, fiind amplasat spre nord, cu pod construit, centrală termică, izolat ...

827 EUR/m2 | 81 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1000m
1
1

Teren intravilan 1000m

Vând teren intravilan cu o suprafață de 1000mp în apropierea variantei ocolitoare a Bârladului! Pentru detalii și relații ma puteți suna în intervalul orar 08:00-16:00! Preț 35 euro mp Tel:

1,000 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare ap 2 camere.
8
12

Vanzare ap 2 camere.

Vand apartament 2 camere decomandat circa 50 mp ,situat in bd.Republicii langa lab.Prolife .Este refacut in totalitate geamuri termopan izolat exterior, usa metalica, instalatie elettrica si termica noua. Televiziunea trasa prin perete fara cabluri la vedere. Este la parter inaltat, dspune de boxa la ...

Spital, Barlad, Vaslui

Teren intravilan zona superbă Huși
5
1

Teren intravilan zona superbă Huși

Vând teren intravilan cu suprafața de 13.000 mp, situat într-o zonă deosebit de frumoasă, cu vedere panoramică spre oraș, pe strada Ana Ipătescu. 15 metri liniari ieșire stradală. Utilitățile (gaz, curent electric și canalizare) se află în imediata apropiere a terenului. Acces facil, zonă liniștită, ...

1,250 m2

Husi, Vaslui

Proprietar,vand apartament 70 mp mobilat si utilat ,Vaslui
11
5

Proprietar,vand apartament 70 mp mobilat si utilat ,Vaslui

Proprietar vand apartament la parterul unei case cu etaj,suprafata construita 80 mp,suprafata utila 70 mp.Imobilul se afla in zona centrala Vaslui si este construit in anul 2008.Mobilierul si electrocasnicele sunt noi.Se vinde utilat si mobilat ,intrare separata ,utilitati separate. .

1456 EUR/m2 | 68 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare
20
9

Casa de vanzare

CASA DE VANZARE COMUNA ZORLENI, SAT POPENI, JUD. VASLUI. TEREN 1200 M/ PATRATI, LIVADA

70000 EUR/m2 | 1 m2

Popeni (Zorleni), Vaslui

Teren la Soseaua E 581 lângă Pensiunea Mira
3
1

Teren la Soseaua E 581 lângă Pensiunea Mira

Vand suprafata de 7800 mp teren extravilan in apropiere de pensiunea Mira. Deschidere 37 m la E 581.

Barlad, Vaslui

casa batraneasca muntenii de jos
5

casa batraneasca muntenii de jos

vand casa batraneasca in muntenii de jos.pe proprietate sunt construite 2 imobile si o anexa.utilitati disponibile:gaz metan,apa curenta,energie electrica,telecablu.suprafata totala este de 3500 mp.

750 EUR/m2 | 100 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Vând teren in Căpușneni, comuna Lipovăț, județul Vaslui 1

Vând teren in Căpușneni, comuna Lipovăț, județul Vaslui

Proprietatea este pe raza comunei Lipovăț, cu o suprafața totala de 2,75 ha, compusă din mai multe parcele intravilan și extravilan cu vie, teren arabil si pășune. Preț negociabil in funcție de categoria terenului. Toate parcelele sunt măsurate și înscrise in cartea funciară.

Capusneni, Vaslui

Închiriere apartament cu trei camere

Închiriere apartament cu trei camere

Închiriere apartament trei camere zona Nord vizavi de Casa de asigurări

55 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare Bârlad
2
4

Casa de vanzare Bârlad

Vand casa caramida, 3 camere, două holuri. baie, bucatarie, beci, în Barlad str. Crângului, nr. 129. Teren 225 m.p. Tel:

813 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vand casa Cepești, com. Bogdanita, jud Vaslui
2

Vand casa Cepești, com. Bogdanita, jud Vaslui

Vând casa nouă in Cepești, com Bogdanita, jud. Vaslui, 3 camere, living bucatarie baie, Teren 1500 m.p. Pentru contact folositi tel Italia: tel : Italia: [zero, zero, trei, noua, trei, doi, zero, sapte, sapte, patru, cinci, trei, cinci ,opt ]

636 EUR/m2 | 110 m2

Cepesti, Vaslui

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

vand 450m2 teren in statiunea lacu rosu catre 3 fantani de la manastire aproximativ 1km catre damuc la poalele muntelui Hasmasu Mare telefon

Barlad, Vaslui

Vand  Spatiu Comercial (structura usoara) in  Vaslui
4
1

Vand Spatiu Comercial (structura usoara) in Vaslui

Se vinde spatiu comercial de 36mp utili Constructie din panouri sandwich pe structura metalica cu un adaos de 5cm vata minerala pereti si tavan tavan Racordat independent la toate utilitatile : gaz ,apa , canalizare , curent electric 220 380 Baie proprie cu wc ,ghiuveta termopane salamander profil ...

377 EUR/m2 | 36 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere (decomandat)
2
3

Apartament 3 camere (decomandat)

Cand apartament conf foto atasate

933 EUR/m2 | 75 m2

Vaslui, Vaslui

Garsoniera Vaslui
1
3

Garsoniera Vaslui

Vind garsoniera Vaslui zona Traian parter 49 000 euro negociabil pentru mai multe informatii sunati la nr

1750 EUR/m2 | 28 m2

Traian, Vaslui, Vaslui

Vand teren vis a vis de Silver Mall
1
12

Vand teren vis a vis de Silver Mall

Teren intravilan vis-a-vis de Silver Mall cu o suprafata totala de 2402m2-cale de acces pe drumul de vis-a-vis de Spitalul judetean de Urgenta, cu toate utilitatile gaz apa curent , vie pomi fructiferi , beci , magazie , loc foarte bun de casa. - ROG SI OFER SERIOZITATE- - PRET NEGOCIABIL- 27euro mp2 ...

Vaslui, Vaslui

Vand teren la intrarea in Muntenii de jos
1

Vand teren la intrarea in Muntenii de jos

Vand teren intravilan la intrarea în Muntenii de Jos la 2 minute de restaurant Everest,cu acces direct de la drumul principal, o suprafață totală de 5136 mp, cu pomi fructiferi plantati, vie , o casa batraneasca. Toate utilitățile sunt la poarta (gaz curent etc). Pret 35 mp2 (negociabil la cumpărarea ...

Muntenii de Jos, Vaslui

Închiriez garaj 2

Închiriez garaj

Închiriez garaj, bloc 275 - spate ITM, începând cu luna iunie

23 m2

Vaslui, Vaslui

Categorii

Imobiliare

Județe

Vaslui

Localități

Salvează căutarea