Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Intravilan 1562 mp, Central Barlad, GATA DE CONSTRUCTIE!
5
2

Va prezentam in exclusivitate, o oportunitate de investitie in centrul orasului Barlad: un teren intravilan generos, in suprafata de 1562 mp, situat in zona Piata Barlad (in spatele fostei vami, pe strada Sf. Ilie). Datorita suprafetei si pozitiei, terenul este pretabil pentru o gama larga de proiecte: ...

1,562 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan, 340 mp, Barlad, cartier Tuguiata, str. Zimbrului
7
1

Va prezentam un teren intravilan, de cca 340 mp, pe strada Zimbrului, cartier Tuguiata, cu deschidere la strada de 25 m. Toate utilitatile sunt la limita terenului. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: cca 340 mp, intravilan, front 25 m la str. Zimbrului. Terenul este ...

340 m2

nord-vest, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial si teren intravilan 500 mp, Barlad, str Republicii
11
1

Va prezentam un spatiu comercial de 117 mp amprenta la sol si terenul aferent de 500 mp, intr-o zona centrala si cu vad, pe str Republicii, nr 140, zona Cerbu de Aur ndash; Piata. Pret: 164.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Spatiul este format dintr-o incapere de cca 60 mp, hol cu ...

1406 EUR/m2 | 117 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren 1070 mp si casa demolabila, in Barlad, zona Gara, str. Minerva
7
1

Va prezentam un teren de 1.070 mp, intravilan, situat pe str. Minerva, nr. 23, in spatele depozitului Cris-Mih Gura-Leului. Pe teren se afla o casa veche, degradata. Terenul este racordat la curent electric, reteaua de apa si canalizare. Gazul este la limita proprietatii. Pret: 58.500 euro Comision 0% ...

1170 EUR/m2 | 50 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, nedecomandat, etajul 1, Barlad, Zona IRB
11
3

Va prezentam un apartament cu 2 camere, format prin unirea a 2 camere de camin, la etajul 1, in bloc 3, str. Republicii, nr. 320, zona IRB. Se vinde mobilat, utilat si cu electrocasnice. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 48; Suprafata utila totala: ...

841 EUR/m2 | 41 m2

nord, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Mamaia
10

Apartament 2 camere Mamaia

Inchiriez apartament 2 camere decomandat Mamaia - Lac Siutghiol - mobilat si utilat premium, toate imbunatatirile, vedere spre lac,perioada lunga (minim 1 an) ,1000 EU luna, plata lunar + garantie 1 luna la semnarea contractului.

57 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

De Vânzare   Închiriere Service Auto   Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad Ofer spre vânzare sau închiriere service auto complet funcțional, situat în Bârlad, strada Mihai Viteazu nr 41, langa Fabrica de Ulei Mandra . Imobilul este dotat cu toate utilitățile necesare, gaze, energie electrica 220 V si 380 V, apa, canalizare, loc ...

Barlad, Vaslui

Inchiriere Cladiri - Depozitare - Productie - Birouri - relocare afacere
5
2

Ofer spre inchiriere spatii depozitare productie in Barlad, Strada G-ral Cerchez 10, cu acces facil de pe centura orasului cat si din centrul orasului. Suprafata spatiilor este cuprinsa intre 300 si 1200 m2, in total cladiri 2500 m2, regim inaltime intre 3 si 7 m potrivite pentru productie sau ...

2,000 m2

Nord-Est, Barlad, Vaslui

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere
5
5

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere zona( Penny gara) cu perioada de contract minimum 1an garantie de 2000 ron nu se accepta animale companie si se inchiriaza doar persoanelor cu contract de muncă pentru relații la tel.

65 m2

Barlad, Vaslui

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581
4
17

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581

Vand parcela teren Extravilan cu suprafata de 1500mp la iesirea din Barlad catre Vaslui DN24 E581, pe stanga, in spatele depozitului de materiale de constructii. Cale de acces direct din DN. Fiind situat in linia a doua beneficiaza de liniste. Acces la utilitati precum apa, gaz, electricitate. Terenul ...

1,500 m2

Barlad, Vaslui

DE vânzare teren intravilan 553mp
5
1

DE vânzare teren intravilan 553mp

vând teren intravilan 553 m , toate utilitățile apă gaz curent în Marginea hotarului unii și proprietari acte la zi seriozitate mărită să mă contactați mulțumesc pentru curioși rog să se abțină

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez apartament
5

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament cu o camera disponibila unei persoane. Apartamentul este mobilat si dotat cu aragaz, frigider, masina de spalad, centrala.... Pret convenabil

30 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate unică:Cladire istorică de prestigiu (Fosta Bancă a Tutovei)Ultra central Bârlad
10
1

"Vă prezentăm spre achiziție una dintre cele mai emblematice proprietăți din Bârlad, situată pe strada Nicolae Iorga nr. 4. Construită la începutul secolului XX, această bijuterie arhitecturală (cunoscută istoric drept Casa Coban sau Banca Tutovei) îmbină eleganța stilului eclectic cu o poziționare strategică ...

205 m2

Central, Barlad, Vaslui

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp   Bârlad
4

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp Bârlad

Vând proprietate mixtă ideală pentru activități de logistică, depozitare și sediu administrativ, construită în anul 2008. Proprietatea oferă un echilibru perfect între spațiul de stocare, birourile moderne și o curte generoasă pentru manevră. DOTARE PREMIUM: INDEPENDENȚĂ ENERGETICĂ (PROSUMATOR) Sistem ...

619 EUR/m2 | 564 m2

Barlad, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Spatiu comercial avantajos!
10
3

Spatiu comercial avantajos!

De închiriere de vânzare spațiu comercial (intabulat) situat la parter, pe Str.Republicii, Nr.18, bl.I1C,lângă fostul Proges-zona confecții (vis-a vis de biserica catolica) ! Spațiu are o suprafata utilă de 72 m. Este prevăzut cu doua intrari, față-spate! A funcționat ca școala de șoferi! Poate fi ...

32 EUR/m2 | 72 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2