Penthouse cu terasă generoasă și finisaje premium
BLITZ vă propune spre vânzare un apartament tip penthouse cu scară interioară, situat într-un ansamblu modern, ideal pentru cei care își doresc un stil de viață premium, spații generoase și o compartimentare spectaculoasă.
Apartamentul impresionează prin suprafața utilă de 93,95 mp, completată de o terasă spectaculoasă de 61,50 mp și un balcon de 18,15 mp, oferind un total de 163,60 mp dedicați confortului și relaxării.
Compartimentarea este eficientă și modernă:
-living open-space cu bucătărie și zonă de dining
-2 dormitoare spațioase
-2 băi
-hol generos
-scară interioară elegantă
-acces direct către terasa panoramică
Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, cu mobilier premium realizat la comandă și electrocasnice de calitate superioară. Finisajele sunt atent alese, într-un stil modern și rafinat.
Unul dintre punctele forte ale proprietății este terasa generoasă, unde este deja realizată instalația pentru jacuzzi, oferind posibilitatea amenajării unui spațiu exclusivist de relaxare, cu priveliște panoramică.
Caracteristici și avantaje:
-finisaje premium
-mobilier și electrocasnice premium
-terasă panoramică generoasă
-instalație pregătită pentru jacuzzi
-scară interioară
-spații vitrate ample și lumină naturală
-ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție
-compartimentare modernă și practică
Preț: 2.000 €/mp + TVA
Cod ofertă / ID BLITZ: P171660
164.0 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
12 mai
328 000 EUR