Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
vand in intravilan
4

vand in intravilan

vand in intravilan UAT Bucovat terenuri cu diferite suprafețe: 7400mp lângă complex Maria Park 7600mp lângă lot de 7 ha 5800mp situat central in ,,puz in lucru,, pe 100ha prețuri negociabile

7,400 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
8

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
casa de vanzare
4
2

casa de vanzare

Casa de vânzare com.Brancoveanca. str principala Nr 51.utilitati curent și apă.casa batraneasca

1120 EUR/m2 | 12 m2

Brancoveanca, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare în Ghergani 1000 mp teren intravilan, 22000 Euro
4
8

Vânzare în Ghergani 1000 mp teren intravilan, 22000 Euro

Vânzare 1000 mp teren intravilan pe str. Oraca, Ghergani

1,000 m2

Racari, Dambovita

Vand teren intravilan 2800 mp
2
5

Vand teren intravilan 2800 mp

Vand teren intravilan 2800 mp deschidere 20 m la sosea asfaltata Pe teren se gaseste casa batraneasca an construire 1970 Daca se doreste sa se locuiasca , necesita renovare Utilitati - curent electric , apa curenta Paunesti Vrancea str. Unirii nr 90 Pret 9E mp In acest pret intra si 4600 mp teren ...

Paunesti, Vrancea

Vand 3000 mp ,,Teren intravilan  5 minute de la centrul orașului Brad ,,HD"
1
23

Vand 3000 mp ,,Teren intravilan 5 minute de la centrul orașului Brad ,,HD"

Vand 3000 mp ,,Teren intravilan 5 minute de la centrul orașului Brad,judetul Hunedoara ,strada national DC 10 ,pentru cabana și.si.si Zona turistica

3,000 m2

Brad, Hunedoara

Vânzare în Ghergani 1000 mp teren intravilan, 22000 Euro
4
8

Vânzare în Ghergani 1000 mp teren intravilan, 22000 Euro

Vânzare 1000 mp teren intravilan în Ghergani, str. Oraca

1,000 m2

Racari, Dambovita

Apartament Pașcani 64000
8
1

Apartament Pașcani 64000

Pentru mai multe detalii lăsați un nr. de telefon și vă contactez eu . Se vinde un apartament cu 3 camere , situat pe Strada Moldovei, nr 11, T9 et. 8 ap 41 cu o suprafata totala de 49,7 mp inclusiv balcon ce ofera o priveliste frumoasa de la etajul 8 , racoros pe perioada verii si calduros pe perioada ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Pascani, Iasi

Proprietar vand garsoniera
10
11

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vand garsoniera complet mobilat utilata, incalzire pardoseala, langa lidl.26m+8 m balconu

1618 EUR/m2 | 34 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Proprietar vând casa bătrânească jud Olt
2
3

Proprietar vând casa bătrânească jud Olt

Vand casa compusa din 4 camere cu 2 dependinte. Curte 2000 mp ,lac / peste Livada de pruni Bolta de vita de vie . Utilitati , curent , apa . Sobe de teracota. Pozitie la strada Comuna Poboru, Olt Strada Gârbaciu https://maps.app.goo.gl/ShDnz3475MQX126x5

323 EUR/m2 | 110 m2

Poboru, Olt

vanzare spatiu  comercial ( hala) + Casa (1000   lunar venit)
5
12

vanzare spatiu comercial ( hala) + Casa (1000 lunar venit)

imobil ( casa si curte) + spatiu comercial ( hala si curte aferenta) , ambele inchiriate . 1.Casa 120 mp si curte 150mp , stradal, doua intrari, posibilitate compartimentare - amenajare variată, toate utilitatile utilități internet RCS-RDS. 2.Hala 100 mp si curte 50mp , front stradal 13 ml , constructie ...

1295 EUR/m2 | 200 m2

Craiova, Dolj

Vând Casă
2
11

Vând Casă

Vând casă în Zimnicea 770 m2, Strada Duzilor. Prețul este în euro Mai multe detalii la numărul

26 EUR/m2 | 770 m2

Zimnicea, Teleorman

Padina Pestera teren la munte
5
19

Padina Pestera teren la munte

Teren la munte, perfect pentru casa de vacant sau pensiune, zona superba in plina dezvoltare, in statiunea Padina-Pestera jud Dambovita. Terenul are 1125 mp, se afla la altitinea de 1550 m, este plan si se afla intr-o zona insorita toata ziua. In fotografii este indicat teren Gabi . Pe planuri terenul ...

Moroeni, Dambovita

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Teren intravilan Tuzla - minim 500 mp
2
4

Teren intravilan Tuzla - minim 500 mp

Teren intravilan Tuzla - minim 500 mp. Ma intereseaza un teren in Tuzla pe partea cu marea, sa fie intravilan, deschidere minim 12 m. Rog sa fiu contactat doar de proprietari. Cer si ofer seriozitate.

Tuzla, Constanta

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casă modernă, spațiu verde și priveliște spre lac - Str. Salcâmilor, Câmpenești
10
2

Bun venit în această casă luminoasă și spațioasă de pe Str. Salcâmilor Nr.28 din Câmpenești! Cu o arhitectură impecabilă proiectată de biroul Scripcariu Arhitectură & Design și cu o execuție la cele mai înalte standarde de siguranță și calitate, casa este pregătită să vă ofere un stil de viață confortabil ...

1700 EUR/m2 | 142 m2

Campenesti, Cluj

Salvează căutarea