Imobiliare

Promovat
Apartament 3 camere zona KM 4-5
8
1

Apartament 3 camere zona KM 4-5

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 4/4, cu o suprafata utila de 52mp cu balcon, dispune de centrala proprie si este izolat exterior. Se vinde finalizat. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

1635 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului
14

Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Calea Sagului. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu pod si acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Iguana FItness Club, Antalya, magazine precum Profi, statii de autobuz ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 2 cam Libertatii confort 1 [etaj 2]
7
2

Vand 2 cam Libertatii confort 1 [etaj 2]

Vand apartament cu doua camere situat in cartierul Libertatii, etaj 2 din 10 (cu lift nou), confort 1, decomandat, luminos si calduros, compus din: hol, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam, balcon lung si debara. Imobilul se incadreaza in clasa energetica B.

1402 EUR/m2 | 51 m2

Libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Teren intravilan, suprafata utila 2460 mp, Cojocna
6
2

Teren intravilan, suprafata utila 2460 mp, Cojocna

Va propunem spre vanzare teren intravilan cu surpafata utila de 2460 mp, in Cojocna. Pe teren se afla o casa o bucatarie de vara si o sura. Exista canalizare si curent electric. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

2,460 m2

Cojocna, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian
6
1

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat,amplasat la etajul 2/2 al unei vile interbelice. Apartamentul a fost complet renovat in 2019 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara.

2000 EUR/m2 | 40 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului
6
36

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului

Oferim spre cumparare un apartament cu 2 camere, situat în zona Lujerului, aproape de Piața Veteranilor, disponibil.Cu o suprafață utilă de 50 mp,apartamentul are loc de parcare inclus si AC, apartamentul dispune de un balcon închis, perfect pentru relaxare. Zona este bine conectată, cu acces rapid la ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6868 mp
2

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6868 mp

Cauti un teren de vanzare in extravilanul comunei Recea? Vrei sa iti construiesti o cabana sau o cladire pentru un nou business? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona comunei Recea. Suprafata totala a terenului este de 6868 mp, cu front stradal de 68 m si o lungime de 101 mp. Acest ...

6,868 m2

Gura Vaii, Brasov

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, Gradiste, Comision 0%, preț dezv
4
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, zona Gradiste. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Arad, zona Gradiste, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton. Suprafata utila de ...

1790 EUR/m2 | 57 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu
7
34

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu

Apartament cu 2 camere de vânzare la maximum 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Suprafata: 50mp An Constructie 1988 Imobilul este situat la etajul 1 din 4 al unui bloc construit în anul 1989 și se mai învecinează cu:grădinița Brândușa la 260 de metri de scara de bloc,ceea ce înseamnă că vă puteți ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Container de locuit  6Mx2.4Mx2.7M
2
5

Container de locuit 6Mx2.4Mx2.7M

Vindem Containere de locuit diverse configuratii si dimensiuni Pentru detalii si oferte personalizate ne puteti contacta la numarul din anunt.

2 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa individuala cu garaj, 200mp utili, teren 450mp, in Chisoda
19
7

Blitz va ofera spre vanzare o casa deosebita in comuna Chisoda, o comuna linistita si cautata de la marginea Timisoarei. Casa este desfasruata pe parter+mansarda, detine o suprafata utila de aproximativ 200mp(mansarda la ora actuala nu este intabulata, dar proprietarul este dispus sa o intabuleze in ...

1201 EUR/m2 | 200 m2

Chisoda, Timis

Salvează căutarea