Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești
10

Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești

Casă cu 6 camere și 600 mp teren în comuna Ivești, județul Galați O oportunitate excelentă într-o zonă în plină dezvoltare Vă prezentăm spre vânzare o proprietate situată în satul Ivești, județul Galați, pe strada Pădurii o zonă aflată în continuă expansiune imobiliară, unde se conturează un cartier ...

430 EUR/m2 | 128 m2

Ivesti, Galati

Promovat
Apartament 1 cam | Bloc nou | Burdujeni Gheorghe Doja
6
2

Apartament 1 cam | Bloc nou | Burdujeni Gheorghe Doja

APARTAMENTE DE VANZARE INTR-UN NOU PROIECT REZIDENTIAL DIN SUCEAVA ndash; BURDUJENI - GHEORGHE DOJA - DEZVOLTATOR CU EXPERIENTA! POSIBILITATE RATE PE 4.5 ANI! Apartamente in suprafata de 36.15 mp utili + 5.5 mp balcon! Pretul va fi calculat pe mp util + 2 mp balcon La pretul afisat se adauga TVA!!! Imobilul ...

1405 EUR/m2 | 36 m2

burdujeni, Suceava, Suceava

Promovat
Apartament modern 2 camere cu gradina - zona Doamna Stanca - Sibiu
10

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 41 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Acest apartament cochet, cu 2 camere ofera nu doar un spatiu de locuit, ci un adevarat refugiu din agitatia orasului. De indata ce pasiti inauntru, sunteti intampinati de o atmosfera calda si primitoare. Un spatiu care asteapta ...

2951 EUR/m2 | 41 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip Z, nedecomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Velenta - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare Premium, 5 camere - Luceafarul - Oradea
16

COD:DCVă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament care oferă spațiu real și o compartimentare rar întâlnită !Situat la etajul 8 în Ansamblul Rezidențial Luceafărul, acest apartament are 119.5 mp utili și ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor
9

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor

COD: ASPolly House- casă de vânzare P+L, Paleu BH, 9 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+L, independentă, aflată la doar 9 KM de Oradea, în localitatea Paleu, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Polly House.Casa are o suprafață ...

1863 EUR/m2 | 95 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 3 camere| Prețuri începând de la 93.050 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 66 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Casa de vanzare, Cozy Nest, Santandrei-Oradea
14
2

COD: SB Cozy Nest ,Casă de vanzare P+E, Santandrei – Oradea.Vă propunem spre vanzare o casă P+E, individuală , aflată in Santandrei - Oradea.Casa are o suprafață construită de 120 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 100- m². Imobilul ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 2 camere| Prețuri începând de la 69.100 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 49 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, Regim Hotelier, Baile Felix - Oradea
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, openspace, la parter din 5 etaje, situat în zona Baile Felix, langa Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 5 etaje, fiind situat la parterul acestuia, blocul fiind dotat cu lift. Constructie finalizată ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

Baile Felix, Bihor

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBGarden Gate- casă de vânzare P+M, Santandrei BH, 5 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+M, independentă, aflată la doar 5 KM de Oradea, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Garden Gate House.Casa are o suprafață ...

1514 EUR/m2 | 105 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBHygge House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, la 6 KM de OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, aflată la doar 6 KM de Oradea, în comuna Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Hygge ...

1331 EUR/m2 | 118 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei
8

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei

COD: SBEmberlyn House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, 5 KM de Oradea, BIHORCasa are o suprafață construită de 147 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 128 m². Imobilul este construit pe un teren în suprafață de 553 ...

1793 EUR/m2 | 128 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Oportunitate investitionala - Proprietate Ho.Re.Ca - Budureasa, Bihor
8

COD: AA - ISOportunitate excelentă de investiție într-o zonă turistică în plină dezvoltare. Proprietatea este funcțională, complet echipată și pregătită pentru preluare imediată. Ideală pentru bar, pub, lounge, evenimente sau ...

744 EUR/m2 | 195 m2

Budureasa, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Salvează căutarea