Promovat
DE VANZARE Apartament 3 camere cu pozitie excelenta si gradina
7

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 66.07 mp + 2.98 mp balcon + 49.16 mp gradina Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie ...

2591 EUR/m2 | 66 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
4

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Parcele de teren duplex sau individuala - Bucovat
9
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare 23 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda in localitatea Bucovat, zona spre Remetea Mare cu suprafate cuprinse intre 540 mp si 700mp si cu fronturi cuprinse intre 18 ...

540 m2

Bucovat (Dumbrava), Timis

Promovat
Vila unica cu panorama superba asupra Clujului, cartier Grigorescu!
20
1

Reprezentare exclusiva! Va prezentam una dintre cele mai impresionante proprietati rezidentiale din Cluj-Napoca – o vila spectaculoasa, amplasata intr-o pozitie dominanta si privata, in inima cartierului Grigorescu. Aceasta resedinta redefineste conceptul de lux urban, oferind arhitectura moderna, intimitate ...

13719 EUR/m2 | 437 m2

grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral 95000 Euro
1
4

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral 95000 Euro

Teren loc de casa 855 mp cu 15 m front la sosea asfaltata, intre case noi. Utilitatile la strada, Pret 95000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vanzare teren intravilan 3658 mp in Predeal-Sarari, Prahova
11
3

Vanzare teren intravilan 3658 mp in Predeal-Sarari, Prahova

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un teren intravilan intr-o zona mirifica, la 8 km de Valenii de Munte, in satul Bobicesti din comuna Predeal Sarari, cu o suprafata de 3658 mp, ideal pentru o casa de vacanta. Front stradal amplu, avand 79 ml la un drum propriu, pietruit si ...

3,658 m2

Bobicesti, Prahova

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuale cu CF in Jucu de Mijloc
13
3

Casa individuale cu CF in Jucu de Mijloc

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare case individuale semifinisate, in comuna Jucu, Cluj. Fiecare casa are o suprafata utila de 145 mp si este compusa dintr-un living cu bucatarie open-space, 3 dormitoare, 3 bai si terasa acoperita. Dispune de 350 mp de teren amenajat cu pavaj, 2 locuri de parcare ...

1035 EUR/m2 | 142 m2

Jucu, Cluj

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
2

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

10.000 sau 20.000 mp, Sala Polivalenta, Piatra Neamt
1

10.000 sau 20.000 mp, Sala Polivalenta, Piatra Neamt

10.000 mp, Sala Polivalenta, Piatra Neamt. Deschidere 18m, poate fi vandut cu terenul alaturat cu aceeasi suprafata, total 20.000 mp, deschidere 36m pentru ambele, la Calea Romanului. 85 euro mp

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 locuri de parcare gradina proprie 40 mp Zona Giroc
6

Apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie inchisa, su: 53 mp, situat la parter, cu iesire in gradina proprie si 2 locuri de parcare, Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 104900 euro negociabil Tel: 0726649775

1979 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa noua P+E zona Lespezi-Goranu la 2,5km min de oras
15

Casa noua P+E zona Lespezi-Goranu la 2,5km min de oras

Casa rezidentiala de tip P+E. Amplasata la doar 2,5 km de oras deplasarea auto dureaza 5 minute. Proprietatea se afla in zona Lespezi-Goranu. Proiect executat dupa toate normativele de construire, beneficiarii avand la dispozitie toate etapele constructiei. Structura de rezistenta pe stalpi , centuri, ...

1473 EUR/m2 | 135 m2

goranu, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare zona Lipovei
2
5

Garsoniera de vanzare zona Lipovei

Vand garsoniera situata la etajul 4, avand o suprafata de 21 mp, acoperis cu tigla, o boxa la subsol

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Ghencea
4
22

Garsoniera de vanzare in zona Ghencea

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Ghencea ,str. Cooperatiei , in apropierea mijloacelor de transport in comun si a magazinelor . Dispunde de 46 mp , etajul 2 . Se vinde complet mobilata ,parcare inclusa . Mai multe detalii telefonic !

1174 EUR/m2 | 46 m2

Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Zarnesti - Plaiul Foii, 4880 mp teren intravilan.
10
1

Zarnesti - Plaiul Foii, 4880 mp teren intravilan.

Vând teren intravilan 4.880 mp situat pe drumul între zona Zărnești și Plaiul Foii, zona Între Bârse, chiar la poalele Pietrei Craiului, lângă drumul principal asfaltat, pe partea stângă. Are front mare la drumul ce pleacă din strada principală, zona este deosebit de frumoasă , terenul este un platou ...

4,880 m2

Plaiul Foii, Zarnesti, Brasov

Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa parter 3 camere semicentral cu teren 417 mp
12
1

Casa parter 3 camere semicentral cu teren 417 mp

Casa parter 3 camere , baie, bucatarie, hol, foisor, garaj, curte, gradina, panouri fotovoltaice, microcentrala pe gaz, toate utilitatile, acces auto, sistem de supraveghere, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 417 mp, Pret 180000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477