Promovat
Spatiu comercial de vanzare zona centrala , pret 160.000 euro+ Tva !
3

Agentia imobiliara Enkle va propune spre vanzare un spatiu comercial, zona centrala in apropiere de Piata Mare, cu o suprafata de 113 mp, prevazut cu un grup sanitar, centrala termica, aer conditionat, finisaje de lux, pret 160000 euro +TVA !Pentru mai multe informatii sau vizionare apelati 0756232093 ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

Promovat
Teren intravila 4300 mp-Icuseni/Vorona,pret 4 e/mp negociabil!
3

!! DE VANZARE !!Teren intravilan ideal loc de casa sau afacere, situat in Sat Icuseni/Com.Vorona, la strada principala, suprafata de 4300 mp,intravilan, pret 4 euro/mp negociabil ! Terenul este intabulat și se pot face actele imediat. tel.0756232093

4,300 m2

Icuseni, Botosani

Promovat
vand ferma agrozootehnica
20
13

vand ferma agrozootehnica

PRET 250.000 DE EURO ar fi o varianta sa vand doar terenul in suprafata de 26-27 ha si 1,6 ha teren impadurit cu pretul de 160000 de euro iar casa cu constructiile si suprafata de 6000 mp gradina in centrul satului sa o vand ulterior altui cumparator IN TOAMNA VAND CELE 4 VACI SI O JUNINCA ...

Oroftiana, Botosani

Promovat
Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
14

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare

Casă de vânzare cu anexe multiple, zonă liniștită – Stânca - la 3 km de Ștefănești, Botoșani Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă liniștită, la doar 3 km de orașul Ștefănești, ideală pentru cei care își doresc un stil de viață aproape de natură. Proprietatea este potrivită pentru grădinărit, ...

225 EUR/m2 | 142 m2

Stanca (Stefanesti), Botosani

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Case noi P+1, teren generos   Zona Dobosari
5
2

Case noi P+1, teren generos Zona Dobosari

Se oferă spre vânzare case noi, finalizate în anul 2026, situate în zona Dobosari, într-o locație liniștită, potrivită pentru locuit. Imobilele sunt construite din cărămidă și se predau la cheie, cu finisaje moderne și compartimentare eficientă. Locuințele au regim de înălțime P+1 și o suprafață utilă ...

285 EUR/m2 | 138 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 3 camere pe Aleea Arcului (zona Bulevard
5

Apartament cu 3 camere pe Aleea Arcului (zona Bulevard

Vindem apartament cu 3 camere pe Aleea Arcului (zona Bulevard), la etajul 2, decomandat, bloc de cărămidă. Imobilul are 60 mp utili+ 2 balcoane și boxă de 8 mp (proprietate), este izolat termic, centrala termica, necesită renovare. Prețul este 87.000 eur) negociabil. Relații la telefon

1450 EUR/m2 | 60 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere pe Octav Onicescu
5
2

Apartament cu 2 camere pe Octav Onicescu

Vindem apartament cu 2 camere pe Octav Onicescu( zona Primăverii ) la etajul 4 cu șarpantă. Imobilul este decomandat, are 50 mp + 2 balcoane , renovat complet ( instalații electrice și sanitare , centrala termica , gresie, faianță, termopan, uși interioare) Apartamentul se vinde cu mobila și electrocasnice( ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Casa A Frame 180mp + Teren 1900mp Varfu Campului - Botosani - Suceava - Dorohoi - Siret
10
1

Casa rezidential tip A Frame Subsol locuibil + Parter = 181 mp Teren 1911 mp imprejmuti in totalitate + poarta acces culisanta Parte superioara locuibila si utilata cu intrare separata - placa beton 80mp B350 si Lemn structura A - izolata cu panou sandwich de 10cm cu densitate deosebita made in Italy ...

760 EUR/m2 | 181 m2

Varfu Campului, Botosani

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere decomandat, recent renovat,partial mobilat, situat ultracentral,80 mp,etajul 3 din 3,cu acces la pod generos,boxa la subsol de 12mp.Apartamentul este din carămidă,izolat exterior,obloane la toate geamurile,scară liniștită,vecini puțini și buni.Preț informativ 90.000 euro.Pentru ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Central, Dorohoi, Botosani

De vânzare
1
10

De vânzare

Casă de vânzare Flondora judetul Botoșani, fântână in curte. În aceeași curte mai este o casa, după casa din poza.

4 EUR/m2 | 5,000 m2

Manoleasa, Botosani

Vând casă 250mp locuibil 2

Vând casă 250mp locuibil

Vând casă de 280 mp, locuibil 250mp, parter + mansardă: -la parter:2 dormitoare, bucătărie, baie, living -mansardă:dormitor, baie, dressing, sală de sport -este spațios, frumos compartimentată, cu design plăcut -mai există:beci, terasă, teren, livadă, 2 fântâni, fosă -terenul are 2600 mp + 800mp alături -centrala ...

940 EUR/m2 | 250 m2

Botosani, Botosani

vand apartament
10
2

vand apartament

vând apartament cu două camere in zona parcului Tineretului. Apartamentul este renovat recent toate utilitățile sunt noi, geamuri și uși termopan, gresie, faianță , parchetul nou. Bucătăria renovată toate utilitățile noi. Pentru mai multe detalii sunați la telefon

33 EUR/m2 | 45 m2

Botosani, Botosani

Secție prelucrare/ambalare semințe
3
7

Secție prelucrare/ambalare semințe

S.C. Boroleanu S.R.L. Botoșani, societate în faliment, vinde prin licitație publică cu strigare Secție de prelucrare/ambalare produse agroalimentare (semințe dovleac, semințe de floarea soarelui, popcorn), în suprafață de 470 mp.+teren aferente (1.500 m.p.) în loc. Manoleasa, jud. Botoșani. Preț=94.800lei+T.V.A. ...

39 EUR/m2 | 470 m2

Manoleasa, Botosani

De vânzare casa și grădină
10
15

De vânzare casa și grădină

Se vinde casă cu gradină cu toate utilitățile

338 EUR/m2 | 68 m2

Socrujeni, Botosani

Vand teren Corni 10

Vand teren Corni

Vand 10 Ha teren, Balta Arsa, Corni. 3000 euro hectarul.

10 m2

Corni, Botosani

Casa taraneasca cu pamant
5

Casa taraneasca cu pamant

Casa taraneasca cu 220 ari ( 21822 mp) imprejur, 6853 mp extravilan si 14969 mp intravilan . Deal cu padure , teren arabil , livada. Loc linistit , mirific , cu drum de acces foarte bun si circulat . Intabulat , Curent electric si apa din fantana . Loc pretabil de pensiune agroturistica ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Sendriceni, Botosani

Teren intravilan sat Cucuteni Botosani
2
3

Teren intravilan sat Cucuteni Botosani

Vând 5.000 mp intravilan parțial sat Cucuteni, com Durnești, jud Botoșani. Are deschidere la DN29D de 9,22 metri și este întabulat nr. cadastral 53157. Posibilități de racord la utilități apă, curent.

Cucuteni, Botosani

apartament 2 camere bloc nou, zona Sfantul Ilie
1
1

apartament 2 camere bloc nou, zona Sfantul Ilie

Apartament de vânzare bloc nou!!! Apartament compus din 2 camere, baie, bucatarie, balcon, etaj 2-3, suprafata 55 mp, dotat cu lift. zona Bisericii Sfantul Ilie. Ginisaje premium: centrala termica pe gaz, tamplarie PVC 4 anotimpuri, gresie si faianta, parchet laminat. Loc de parcare proprietate ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Botosani, Botosani

Vând loc de casă Cucuteni (Durnești, Botoșani)
1

Vând loc de casă Cucuteni (Durnești, Botoșani)

Vând loc de casă deschidere 23 m.l. la drumul național, teren situat între case. Utilitățile (curent, apă, canalizare și internet) sunt la limita proprietății. Teren intabulat, parțial împrejmuit, situat la 200 m de la intrarea în Cucuteni (dinspre Durnești). Suprafață 3860 mp, preț 4 euro mp.

3,860 m2

Cucuteni, Botosani

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza - 54000 Euro
1

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza - 54000 Euro

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza , zona Scoala Spiru Haret, 2 camere, etaj 4, semidecomandat, 48 mp + 3 mp balcon, izolat exterior, geamuri mari, luminoase, termopane Gealan, gresie, faianta, parchet laminat, centrala proprie Vaillant, bloc caramida din 1967, sarpanta, var lavabil,insorit, orientare ...

1059 EUR/m2 | 51 m2

Dorohoi, Botosani

Vând teren intravilan
5

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan în sat Cerbu, com.Copalău,jud.Botoșani. Suprafața 5000 mp Toate utilitățile (apa, canalizare, energie electrică) sunt la limita proprietății. Preț 8 mp,negociabil Tel.

5,000 m2

Copalau, Botosani

Vând două clădiri situate în aceeași curte
2
1

Vând două clădiri situate în aceeași curte

Vând două clădiri situate în aceeași curte : una de 250 mp., Cealaltă de 5 mp. Tel. . Se pretează la multiple utilizări : locuință depozit garaje spații comerciale firmă ateliere,etc. Preț300 euro pe mp. Zona este foarte buna. Botoșani,str. N. Iorga, jud Botoșani.

Botosani, Botosani

Teren intravilan
1
4

Teren intravilan

Teren 3.700 mp deschidere la două străzi lângă Zăicești, Botoșani Se vinde teren intravilan cu suprafața de 3.700 mp, situat într-o zonă liniștită, foarte aproape de Zăicești, la câteva minute de Botoșani. Terenul este poziționat pe colț, având acces din două străzi, ceea ce îl face ideal pentru ...

3,700 m2

Buzeni, Botosani

Apartament 2 camere decomandat   modern Zona Nicolae Iorga (Bucovina)
10

Apartament 2 camere decomandat modern Zona Nicolae Iorga (Bucovina)

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3, într-un bloc cu structură solidă, pe strada Nicolae Iorga, Bucovina. Se acceptă și credit ipotecar! Preț: 82.999 ușor negociabil Apartamentul este renovat modern, cu finisaje de calitate și un design plăcut, evidențiat ...

1729 EUR/m2 | 48 m2