Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1700 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
teren de vanzare sector4
5

teren de vanzare sector4

teren de vanzare 300mp deschidere 13,18 la strada Roșiori deschidere 22,78 la strada Actiunii terenul este racordat la reteaua de apa si canal

300 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Locuri de veci Cimitirul Bellu
2

Locuri de veci Cimitirul Bellu

Vanzare 2 locuri de veci cimitirul Bellu , figura 81 loc 37 , in apropiere de Ion Mincu si Ion Voicu. Dimensiune 3x2= 6 mp . Exista lucrari in stanga si dreapta bine delimitate. Pot fi vandute impreuna sau separat. Detalii importante: Nu este lucrare facuta

Eroii%2525252bRevolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere renovat zona Piata Muncii, Parcul Gh. Petrascu
8
3

Apartament 2 camere renovat aprilie 2026. Strada Aleea Fruntas Constantin Tudor nr. 4, scara 1. Bloc din caramida, an 1962, reabilitat termic, fara risc seismic. Etaj 4 4, vedere spate spre parc, doua debarale, balcon. Suprafata 47mp, suprafata utila 44mp. Decomandat. Instalatii schimbate, electrica, ...

2636 EUR/m2 | 44 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall
10
2

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall

Apartament 3 camere Bloc reabilitat etajul 3 10 An construcție 1978 Este renovat recent complet cu toate dotările are 78 mp preț 160000 euro pentru detalii suplimentare sunați

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan Oferta
4
1

Teren Intravilan Oferta

Proprietar vând teren intravilan sector 4 IMGB, 24,753 mp sau din acest total 3091 mp cadastru valabil pentru 3091 mp

24 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand teren cu anexe 2

Vand teren cu anexe

Vând teren în suprafață de 410 mp și anexe 90 mp,zona Carrefour Colentina, 195000 euro negociabil, direct proprietar, exclus intermediari!

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 2 camere metrou obor in fata blocului
5
2

Vand apartament 2 camere metrou obor in fata blocului

Apartamentul este situat chiar în fața stației de metrou Obor, într-un bloc din 1982, anvelopat termic, la etajul 4 din 8, 56mp. Se vinde EXACT ca în poze complet mobilat și utilat. Dotări & electrocasnice * 2 x TV Philips Ambilight OLED (140 cm living + 120 cm dormitor) în garanție încă 1 ...

3196 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare Fundeni 4 camere
9
18

Casă de vânzare Fundeni 4 camere

Vând casă zona Fundeni, București Sector 2. 136 mp utili (construcție) Teren 300 mp cu grădină 4 dormitoare + salon 2 băi + 2 bucătării Pivniță + magazii Mobilată și utilată complet (gresie, faianță, parchet) Centrală termică pe gaze + sobe de teracotă Izolație termică An construcție 1976, stare bună Preț: ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vatra Luminoasă Curte proprie 70 mp Apartament în vilă Liber
9
22

Apartament în vilă situat în Vatra Luminoasă, zonă verde și liniștită, foarte bine conectată la oraș. Proprietatea are o suprafață totală de 125 mp, din care 47 mp apartamentul, 10 mp pivniță și 70 mp curte. Imobilul este liber, complet utilat și amenajat, luminos și aerisit, gata de mutare imediată. ...

1320 EUR/m2 | 125 m2

Vatra%25252525252525252bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Teren Colentina - Strada Sportului 230 mp - p+2e
1
2

Teren Colentina - Strada Sportului 230 mp - p+2e

Teren zona Colentina pe Strada Sportului - Vand teren intravilan situat pe strada Sportului, pozitionat excelent intre case. Ideal pentru constructie rezidentiala. Detalii Teren Suprafata: 230 mp Deschidere: 12 mp Regim inaltime: Urbanism P + 2E Utilitati: Toate utilitatile disponibile la teren Pret ...

230 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vilă Vatra Luminoasă - Maior Coravu
4

Vilă Vatra Luminoasă - Maior Coravu

Se ofera spre vanzare vilă individuală, 4 camere, situată în zona Maior Coravu. Casa este liberă și actele sunt pregătite pentru vânzare (Cadastru 2025). Suprafață Teren: 196 mp Suprafață Casă: 131 mp (Subsol + Parter + Etaj + Pod) Curte: Spațiu pentru 3 mașini An construcție: 1940 (structură ...

3321 EUR/m2 | 131 m2

Vatra%2bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

Voluntari, Andronache, teren 435 mp și casă bătrânească
5

Voluntari, Andronache, teren 435 mp și casă bătrânească

De vânzare teren de 435 mp, cu deschidere 14.5ml, și casă renovabilă, construită în anii '70, în Voluntari (strada Pușkin). EXCLUS AGENȚII!!!

1455 EUR/m2 | 110 m2

Sector 4, Bucuresti

Propietar 3cam Et1apusului militari
10
6

Propietar 3cam Et1apusului militari

3camere Et 1 4 vedere libera in curtea scoli regina maria nr198 vis a vis de centru comercial apusului dispensar apusului pozitie excelenta prima scara la bld Apusului ap Este renovat in 2016 mutare imediata AC 18000btu ,buc compet utilata cuptor plita hota incastrata ,schimbat partea electrica prize ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera cu vedere la parcul Cismigiu
5
2

Garsoniera cu vedere la parcul Cismigiu

O oportunitate rară! Garsonieră renovată, cu vedere directă spre Parcul Cișmigiu, situată la etajul 6 9 într-un bloc cu 2 lifturi Blocul Liric. Design vintage, ușă metalică, termopane, instalații sanitare noi. Liberă imediat, ideală pentru locuit sau investiție! La doar 5 minute de Bulevardul Victoriei, ...

3125 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere - zona Constantin Brancoveanu
5
2

Vanzare apartament 2 camere - zona Constantin Brancoveanu

Vand apartament 2 camere, zona Constantin Brancoveanu Lamotesti sector 4, et 4 5, direct proprietar, comision 0%. Nr nivele bloc: S+P+5E Suprafata 37 mp, semidecomandat Pardoseli camere: parchet Pardoseli baie, bucatarie, holuri: gresie si faianta. Tavane tencuite, gletuite si zugravite. Toate actele ...

2162 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera mobilata-utilată, etaj 4 din 4,blocul nu are lift!!! La 10 minute de metrou Pacii. Suprafața 22 mp.Blocul nu are gaze,totul se face electric.Blocul nu este reabilitat.Strada Intrarea Liniei nr 1 (sector 6).Pret negociabil 31000 euro .Mai multe detalii la telefon .NU RASPUND LA MESA ...

1409 EUR/m2 | 22 m2

Sector 6, Bucuresti

Propietar vand apart 3 camere semidecomandat 90mp + loc de parcare subteran Cortina Residence
5
3

Proprietar, vând apartament semi-decomandat cu 3 camere situat în complexul premium Cortina Residence Sector 1, zona Horia Măcelariu Herăstrău. Apartamentul este situat la etajul 1 și are o suprafață totală de 90,87 mp (86,55 mp utili + balcon de 4,32 mp), cu o compartimentare foarte eficientă: * ...

5055 EUR/m2 | 91 m2

Sector 1, Bucuresti

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
8

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 115.000 euro. Preț fix !

2447 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

proprietar vând garsoniera stradala la cheie Salajan conf 2 zona verde
10
2

Proprietar vând garsoniera complet renovata, mobilata si utilata, Salajan Postavarului, cartier Titan, sector 3, București. Bloc liniștit, curat, cu camere video si restricționare 2 accese token în bloc, vecini civilizați, zona verde cu grădini si băncuțe bloc. Bloc amplasat stradal, monolit, cărămidă ...

2722 EUR/m2 | 18 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

RATE fara banca 2 camere bucuresti UNIRII-Mărășești 63mp et3 4 centrala 2ac g+f+p+um mobilat utilat
10
44

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Marasesti, Sector 4, Bucuresti

De vânzare teren agricol.
1

De vânzare teren agricol.

De vânzare teren extravilan în suprafață de 16719 metri pătrați în comuna Sohatu județul Călărași. Preț 1.6 euro mp. Tel

16,719 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea