Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
4

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2361 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Darasti Vlasca GR,3200 mp
7
2

Teren Darasti Vlasca GR,3200 mp

Proprietar -> Vând teren intravilan cu suprafața de 3.200 mp, situat în comuna Adunații Copăceni - Darasti Vlasca - județul Giurgiu la doar 20 de minute de București, acces rapid prin DN5. Detalii teren: - Suprafață: 3.200 mp - Deschidere: 45 metri la drum de servitute - Teren drept, cu ...

3,200 m2

Sector 4, Bucuresti

vanzari garsoniere virtutii lujerului
9
1

vanzari garsoniere virtutii lujerului

Particular vand garsoniera confort 1 decomandata suprafata 41mp.etaj 2 4 fara imbunatatiri,situata in zona virtutii,dealul tugulea cu orsova,zona verde linistita,blocuri 4 etaje. exclus intermediari,detalii la tel.

2244 EUR/m2 | 41 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Baba Novac   Dristor
8
3

Apartament 2 camere Baba Novac Dristor

Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...

2210 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

vind loc veci belu fig.19

vind loc veci belu fig.19

dupa succesiune vacanta..8 locuri se pot vinde.poze frate se vor pune..

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

URGENT!!! Vînd Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan
5
9

URGENT!!! Vînd Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan

Garsonieră Confort 2 La Policlinica Titan 18 Mp Etaj 2 Din 10 Are Cadastru Făcut Și Intabulare Are Gresie,Faianță,Parchet,Termopane, Cablu TV,Interfon. Blocul A Fost Reabilitat. Garsoniera Nu Are Gaze Dar Se Poate Băga Țeava De Gaze Se Află În Bloc Lîngă Bloc Se Află O Școală Și O Grădiniță,Aproape ...

2333 EUR/m2 | 18 m2

Sector 4, Bucuresti

 3 Camere Spațios (72mp)   langa Kaufland din Sos. Salaj, Etaj 3   Ideal Investiție sau Locuință
2
2

3 Camere Spațios (72mp) langa Kaufland din Sos. Salaj, Etaj 3 Ideal Investiție sau Locuință

Apartament de 3 camere situat într-un complex rezidential cu acces facil către centrul capitalei, . Apartamentul se află la etajul 3 al unui imobil solid din caramida cu doar 3 niveluri, oferind intimitate și liniște (2 apartamente pe palier). Detalii Principale: Suprafață utilă: 72 mp (generoasă pentru ...

1104 EUR/m2 | 72 m2

Sector 5, Bucuresti

Central   13 Septembrie   T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2
5
8

Central 13 Septembrie T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2

Central 13 Septembrie T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2 din 2 cu pod, boxa la subsol, bloc din caramida foarte solid cu curte, necesita zugraveala, se accepta creditare bancara. Pret. 70.000. Euro. Tel. . e-mail:

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

Loc de veci , cimitirul Bellu .
4
5

Loc de veci , cimitirul Bellu .

Cesionez loc de veci in cimitirul Bellu , în spatele capelei . Lucrare nouă , trei locuri , fără oseminte .Este in spatele capelei mici din militar , al patrulea dupa capela roz .

Sector 4, Bucuresti

Vând boiler de 200 litri, cu serpentină de inox
3
2

Vând boiler de 200 litri, cu serpentină de inox

Vând boiler pentru apă caldă care funcționează prin racordarea acestuia la centrala termică. Capacitatea acestuia este de 200 litri. Serpentina de încălzire din interior este confecționată din inox. Este foarte bun pentru încălzire apă cu panouri solare.

Sector 2, Bucuresti

Vând garsonieră
5
3

Vând garsonieră

Vând garsoniera,17 mp,zona Rahova,soseaua Salaj,sector 5,etaj 4 din 4,zona linistita

1353 EUR/m2 | 17 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
3

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar casa Cartierul 23 Republica Catelu Carrefour Pantelimon Lacul Pantelimon
10
57

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

23%252baug, Sector 3, Bucuresti

Casă individuală,P+1 ,Cartier Antiaeriana
10
25

Casă individuală,P+1 ,Cartier Antiaeriana

VA ROG SUNATI DOAR DUPA ORA 16 . Te-ai săturat să cauți 20 de minute un loc de parcare .ZERO Stres cu Parcarea! Te-ai săturat să auzi bormașina vecinului de deasupra sâmbătă dimineața sau să plătești întreținere uriașă la un bloc vechi din anii '80? Această casă din zona Antiaeriană nu este doar ...

1944 EUR/m2 | 125 m2

Antiaeriana, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere magazinul bucur obor
10
1

Apartament 2 camere magazinul bucur obor

Propietar,Vând apartament cu 2 camere decomandat 55.4 mp renovat complet, bloc fără risc seismic din anul 1975 deasupra magazinului Bucur Obor la etajul 2 din 10 cu doua balcoane mari la bucatrie si pe toata lungimea dormitorului si a salonului, posibilitate de montare centrala termica proprie, în zona ...

2544 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Turbo Ofertă  Apărători Patriei Comision O
10
27

Turbo Ofertă Apărători Patriei Comision O

Metrou Apărători Patriei 500ml Str Drumul Jilavei 89 J Metalurgiei Park Apartament două camere Etajul2 Decomandat suprafață utilă 55 mp D +P+ 3 E Liber , Mobilat modern Posibilitatea loc parcareDirect Proprietar Comision O

55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartement 3 camere - 7 min metrou Piața Sudului
10
2

Apartement 3 camere - 7 min metrou Piața Sudului

Vând apartament cu 3 camere, ultra-modernizat tehnic, situat la "borna 0" a Sectorului 4 (Intersecția B-dul Al. Obregia cu Str. Nițu Vasile). O oportunitate rară pentru cei care caută o locuință "la cheie", unde siguranța instalațiilor și infrastructura blocului au fost prioritizate. DOTĂRI PREMIUM ...

1933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa 35km de București  45000 euro negociabil
5

Casa 35km de București 45000 euro negociabil

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București adică km0 al capitalei,si 45 de minute face microbuzul pana la București ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Sector 4, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
91

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea