Promovat
Vila interbelica si teren 501 mp in proprietate, un sigur proprietar !
20
2

Areea Imobiliare are plăcerea să vă ofere la vânzare o clădire istorică, cu farmec și poziție excelentă. Adresa este pe strada Toamnei intre str Mihai Eminescu si bulevardul Dacia, readusă la eleganța interbelică. ATENTIE: cititi toata descrierea. Am pus niste poze randate ca sa ne ajute la a vedea ...

2266 EUR/m2 | 331 m2

dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Militari Residence mutare imediata
6
1

Apartament 2 camere Militari Residence mutare imediata

TVA INCLUS !! Bine ati venit intr-o oaza de confort și rafinament în inima cartierului Militari Residence! Aceasta proprietate îți oferă o oportunitate unică de a locui într-un spațiu elegant, perfect adaptat pentru nevoile tale. Detalii Cheie: Locație Ideală: Situat în cartierul Militari Residence, ...

1194 EUR/m2 | 49 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
3 camere de vanzare, decomandat, etaj 1, Giurgiului - Piata Progresul
15
2

Va propunem spre cumparare acest apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, zona Giurgiului, in spatele Pietei Progresul, sectorul 4. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu 9 etaje construit in anul 1965, fara risc seismic (se poate verifica adresa str.Gimpati nr.25 pe site-ul Primariei Generale dedicat ...

1631 EUR/m2 | 52 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 Camere*Calea Grivitei 148*Et5/7*Vedere libera*Credit ipotecar*Ideal investitie
14
2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat pe Calea Griviței nr. 148, într-o zonă emblematică a Bucureștiului – Gara de Nord, un punct strategic al orașului care îmbină accesibilitatea excelentă cu dinamica urbană autentică. -Amplasare pe una dintre cele mai importante artere ale Capitalei, ...

1998 EUR/m2 | 45 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Park Politehnica 2 Camere De Vanzare Metrou Grozavesti
18

Park Politehnica 2 Camere De Vanzare Metrou Grozavesti

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul Politehnica Park Residence, una dintre cele mai căutate zone din sectorul 6 al Bucureștiului, chiar vizavi de Universitatea Politehnica și la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Grozăvești. Apartamentul este ...

3600 EUR/m2 | 50 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Vânzare 3 camere Parc Regina Maria
14

Vânzare 3 camere Parc Regina Maria

Descoperiți oportunitatea perfectă de a vă transforma visul în realitate cu acest apartament confortabil situat în inima vibrantului cartier 1 Mai din București. Cu un preț atractiv de 185.500€, acest apartament de 3 camere, recent renovat, vă oferă tot ceea ce aveți nevoie pentru a vă crea un cămin ...

2899 EUR/m2 | 64 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere iunie 2026 zona Militari Residence
8
3

Apartament cu 2 camere iunie 2026 zona Militari Residence

**TVA inclus** **COMISION 0%** Descoperă un apartament modern cu 2 camere situat în Militari Residence, ideal pentru cei care își doresc confort, accesibilitate și un stil de viață relaxat. Locuința este amplasată într-o zonă foarte bine dezvoltată, cu acces rapid către magazine, restaurante, supermarketuri, ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Militari Residence mutare imediata
6

Apartament 2 camere Militari Residence mutare imediata

1194 EUR/m2 | 49 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cartier Militari Residence - mutare imediata!!
5

Garsoniera cartier Militari Residence - mutare imediata!!

TVA INCLUS !! COMISION 0% Vă prezentăm o garsonieră deosebită, situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3, poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră - Etaj: Intermediar - Finalizata - mutare ...

1597 EUR/m2 | 31 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat