Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
3 CAMERE VEDERE SUPERBA SPRE LAC BLOC NOU FINALIZAT TERASA GENEROASA
19
2

Apartament 3 camere | Vedere liberă catre lac Apartament de 3 camere, complet finisat, situat în cadrul complexului rezidențial SunLake Residence, unul dintre cele mai apreciate proiecte din zona Fundeni – Colentina - Pantelimon. Apartamentul este luminos și bine compartimentat, dispune de două băi, ...

1608 EUR/m2 | 90 m2

fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon
9
65

Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Pantelimon, 47 mp, etaj 2 . Este situat la 10 minute de Mega Mall , se vinde complet mobilat utilat. In zona se regasesc parcuri,scoli, gradinite, spatii de joaca pentru copii. Pentru mai multe detalii si vizionari suna la numarul de telefon.

1511 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE- PARC FLOREASCA
8

APARTAMENT 3 CAMERE- PARC FLOREASCA

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, situat la marginea parcului Floreasca cu acces direct in parc, lac , zone verzi. Apartamentul este renovat integral la standarde premium, cu instalatii electrice si sanitare complet schimbate, finisaje ...

3173 EUR/m2 | 63 m2

floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand
11
2

Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere complet renovat, situat in cartierul Ferdinand ,zona Horei, intr-un imobil, construit in anul 1910, confort 1, semidecomandat, etaj demisol din 3, avand suprafata utila de 80 mp si Centrala termica proprie. Idea apartament sau firma Pret negociabil ID: ...

1600 EUR/m2 | 80 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, luminos, mobilat și utilat complet   Șoseaua Pantelimon
12
1

Apartament 2 camere, luminos, mobilat și utilat complet Șoseaua Pantelimon

Vă ofer spre vânzare un apartament de 2 camere, luminos și bine întreținut, situat pe Șoseaua Pantelimon nr. 356, la etajul 8 din 10. Locuința are 49 mp utili, 51 mp suprafață utilă totală, compartimentare circulară, balcon și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii. Blocul este ...

1549 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Colentina, Radovanu, apartament 2 camere, 60 mp totali, modern mobilat,
10
1

Colentina, Radovanu, vanzare apartament 2 camere, confort I, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil P+10, an constructie 1985- reabilitat termic. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp+ 1 balcon de 4 mp ( 60 mp totali), inchis in termopan, 1 baie. A fost renovat complet, dispune de finisaje ...

2317 EUR/m2 | 60 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

4 camere Bulevardul Basarabia
16

4 camere Bulevardul Basarabia

4 camere , bulevardul Basarabia intersectie cu Chisinau( Diham), 3 10, decomandat, 75 mp utili , 85 mp total, revonat, instalatiile sanitare si electrice schimbate, 2 balcoane, vedere mixta, partial mobilat.An 1973.

2467 EUR/m2 | 75 m2

Sector 2, Bucuresti

Fundeni, teren in  suprafata de 2500 mp, cu o deschidere de 56 ml
2

Fundeni, teren in suprafata de 2500 mp, cu o deschidere de 56 ml

Fundeni, teren in suprafata de 2500 mp, cu o deschidere de 56 ml terenul beneficiaza de :apa, electricitate (curent trifazic), gaze, canalizare. Coeficienti urbanistici confom certificatului de urbanism in vederea informarii: - CUT 2.5 - POT 60% - Inaltimea maxima admisa: D+P+4E+M

2,500 m2

fundeni, Sector 2, Bucuresti

Floreasca, Barbu Vacarescu,Verdi, apartament 2 camere, complet
10
3

#Comision 0! TVA 0! #Gata de mutare. Floreasca, Barbu Vacarescu, chiar langa complexul de blocuri One Verdi si Parcul Verdi, semi-stradal, , etaj 3 din 5, lift, se vinde apartament 2 camere , spatios, echipat complet, aer conditionat, mobilat utilat complet, renovat recent, balcon, centrala termica proprie. Bloc ...

3667 EUR/m2 | 60 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Lacul Tei vanzare garsoniera mobilata si utilata complet
9
1

Lacul Tei vanzare garsoniera mobilata si utilata complet

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Lacul Tei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 1 in bloc reabilitat termic cu 2 lifturi, decomandata, suprafata 40 mp, mobilata si utilata ca in poze, boiler pentru apa calda, etaj 8 10, disponibila imediat, pretabila investitie inchiriere dar ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Zona Pantelimon sp 212 mp vitrina 8 m stradal
3

Zona Pantelimon sp 212 mp vitrina 8 m stradal

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare spatiu comercial in suprafara de 212 mp situat pe sos Pantelimon. Spatiul dispune de 2 usi de acces prin fata, usa de acces prin spate, vitrina 8 m. Spatiul este situat la parter, stradal pe soseaua Pantelimon in zona Piata Delfinului. Este liber si are ...

2594 EUR/m2 | 212 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare in zona Colentina aproape de Parcul Plumbita
4
19

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Colentina, Sector 2. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 3 10, bloc construit în 1985. Locație avantajoasă, cu acces rapid la mijloace de transport, supermarketuri și Parcul Plumbuita. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișa ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Obor
5
31

Apartament de vanzare in Obor

Apartament 2 camere OBOR-COLENTINA ,la 15 minute de metrou, mobilat modern,utilat complet. Decomandat,suprafata 55 mp, etaj 9 10, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati.Are centrala termica.Anul de constructie al blocului este 1980.Actele la zi!

1418 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Stefan cel Mare-Obor
5
28

Garsoniera de vanzare zona Stefan cel Mare-Obor

Stefan cel Mare-Obor,1min metrou,parc si piata,semicentral,ocazie,pozitionat pe al 2-lea rand de blocuri,liniste,an 1986,in bloc mixt,reabilitat termic,etaj ideal 1 din 8, decomandata,confort 1 sporit 39 mp,

1795 EUR/m2 | 39 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX
8

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament premium | 4 camere | ONE LAKE CLUB Lacul Tei Suprafata Totala 175 mp Suprafata Apartament 156,5 mp Suprafata Terasa 18,5 mp An finalizare constructie 2026. Apartamentul este pe persoana juridica . Pretul este 540.000 € PLUS TVA Se poate ...

3086 EUR/m2 | 175 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB
8

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vamzare Apartament premium | 4 camere | ONE LAKE CLUB Lacul Tei Suprafata Totala 175 mp Suprafata Apartament 156,5 mp Suprafata Terasa 18,5 mp An finalizare constructie 2026. Apartamentul este pe persoana juridica . Pretul este 550.000 € PLUS TVA Se poate ...

3143 EUR/m2 | 175 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera de vanzare zona Teiul Doamnei
5
26

Garsoniera de vanzare zona Teiul Doamnei

Teiul Doamnei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 2 in bloc reabilitat termic, suprafata 23 mp, Nu are balcon, 2 lifturi, mobilata si utilata, pretabila atat pentru locuinta cat si pentru investitie inchiriere, intrare si vedere stradala, zona prezinta multiple puncte de interes cu gradinite ...

1826 EUR/m2 | 23 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

de vanzare garsoniera zona Obor
7
30

de vanzare garsoniera zona Obor

Etaj: 5 10 Anul construcției: 1985 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:DA Mijloace de transport:metrou obor la 10 minute Preț: 55.000 (negociabil)

1500 EUR/m2 | 40 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
27

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vanzare zona Tei
4
35

Garsonieră de vanzare zona Tei

Garsonieră de vanzare în Tei, într-un bloc recent renovat, aproape de Parcul Circului. Suprafață de 30 mp, etaj 2 din 6. Mobilată modern, bucătărie utilată, baie cu duș. Beneficiază de aer condiționat și acces rapid la mijloace de transport.