Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber
15
5

2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber

Vă propun spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere complet decomandat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, într-un bloc nou, cu lift, la etajul 5 din 7. Suprafață utilă: 57 mp Centrală termică proprie + calorifere Finisaje moderne Compartimentare eficientă și luminoasă În apropiere: Metro, Jumbo, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei
20

Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat,cu o suprafata totala de aproximativ 80 mp. Caracteristici: -decomandat -balcon spatios -bucatarie spatioasa -aerisire naturala la baie -apartamernt luminos si spatios,cu spatii de depozitare -pod izolat termic Pentru detalii ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
6
51

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, etaj 4, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata totala generoasa de ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
6
89

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se vinde, apartament 2 camere open space, 55mp, et.3, situat in b-dul Metalurgiei, complet utilat si mobilat. Bloc nou, apartamentul este dotat cu centrala termica, toate finisajele moderne.

1127 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
7

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila SUPERBA | 7 camere - Mobilata si Utilata | 265 MPU
19

Vila SUPERBA | 7 camere - Mobilata si Utilata | 265 MPU

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare in EXCLUSIVITATE o vila superba in Bucuresti, Sector 4 . Regimul de inaltime este P+1+M avand o suprafata utila totala de 265 mp . Locatie excelenta : Drumul Binelui, Sector 4 . Proprietatea se vinde mobilata si utilata, exceptie facand lucrurile personale ...

1585 EUR/m2 | 265 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
23

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
8
13

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere disponibil in ansamblul Galaxy Park Residence, un proiect imobiliar premium, dezvoltat in Sectorul 4 al Capitalei, in zona Bulevardului Metalurgiei, la mica distanta de parcul Tudor Arghezi. Apartamentul se afla la etajul 4 11 al imobilului, iar suprafata totala ...

1250 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere. Metalurgiei. Drumul Binelui. La 10 min de metrou.
6

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei. Drumul Binelui. Decomandat, parter din 5. An constructie 2016. La 10 min de metrou Aparatorii Patriei. Mobilat si utilat. Pretul este de 87000 EUR pentru plata cash (transfer) si 90000 EUR prin ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp
2

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp

Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...

506 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 113.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere || 72 mp || cu loc de parcare inclus || STB ||
13
1

Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...