Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park
18

Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park

Apartament 2 camere de vanzare - TMC Park Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential TMC Park, intr-un bloc construit in anul 2022. Proprietatea este amplasata la etajul 1 din 7 si beneficiaza de o compartimentare eficienta, fiind ideala atat pentru locuit, ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 CAMERE MODERN – BERCENI | MUTARE IMEDIATĂ | FINISAJE PREMIUM
20

Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni MALL GRAND ARENA la etajul 2 din 8, într-un bloc cu lift ✨ Complet mobilat modern – exact ca în poze! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
15 Min Metrou Aparatorii Patriei | Apartament 2 camere tip studio
11
9

Se oferă spre vânzare un apartament tip studio, cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit în anul 2017, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Aparatorii Patriei. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul este bine compartimentat, luminos și eficient ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
8
13

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere disponibil in ansamblul Galaxy Park Residence, un proiect imobiliar premium, dezvoltat in Sectorul 4 al Capitalei, in zona Bulevardului Metalurgiei, la mica distanta de parcul Tudor Arghezi. Apartamentul se afla la etajul 4 11 al imobilului, iar suprafata totala ...

1250 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere. Metalurgiei. Drumul Binelui. La 10 min de metrou.
6

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei. Drumul Binelui. Decomandat, parter din 5. An constructie 2016. La 10 min de metrou Aparatorii Patriei. Mobilat si utilat. Pretul este de 87000 EUR pentru plata cash (transfer) si 90000 EUR prin ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
23

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
6
89

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se vinde, apartament 2 camere open space, 55mp, et.3, situat in b-dul Metalurgiei, complet utilat si mobilat. Bloc nou, apartamentul este dotat cu centrala termica, toate finisajele moderne.

1127 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei
5
24

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Metalurgiei Etaj:3 Suprafata:26 An constructie: 1977 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Nu Lift:Nu

1538 EUR/m2 | 26 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera dubla zona  Metalurgiei
5
6

Garsoniera dubla zona Metalurgiei

Vand garsoniera dubla, cu o suprafata de 38 mp, situata la etajul 2 al unui bloc construit in 2018. Este o locuinta moderna si ideala pentru un cuplu sau o persoana care isi doreste un spatiu bine compartimentat. Detalii si avantaje: Compartimentare eficienta: camera principala spatioasa, bucatarie ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

de vanzare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei
5
37

de vanzare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre cumparare apartament cu 2 camere 55mp in zona Metalurgiei Berceni,este situat la etajul 3 8,are AC centrala termica proprie si loc de parcare.Are acces util catre mijloacele de transport la 10 minute de mettroul Dimitrie Leonida

1273 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
8
10

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Va propunem spre vanzareun apartament cu 2 camere, situat in zona Metalurgiei. Apartamentul propus se afla la etajul 4 8 al imobilului si are o suprafata utila totala de 57mp. Localizarea imobilului este una excelenta, fiind aproape de principalele puncte de interes din zona, precum mijloace de transport ...

1526 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Metalurgiei
4
70

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare apartament 2 camere situat pe Bd. Metalurgiei, acesta dispune de o suprafata de 52mp, fiind situat la etajulla etajul 5 al unui imobil cu 8 etaje construit in anul 2006 Apartamentul se vinde utilat si mobilat, dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii sau vizionari ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei
4
4

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata etajul 3 din 4 etaje cu lift avand o suprafata de 36 mp la 7 minute de metrou Aparatorii Patriei si Metrou Piata Sudului. Imobilul se vinde mobilat, utilat si dotat cu gresie, faianta, parchet, usi interior, usa metalica, obiecte sanitare, obiecte electrice, ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
6
51

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, etaj 4, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata totala generoasa de ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
7

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa
18

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp
2

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp

Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...

506 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 113.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere || 72 mp || cu loc de parcare inclus || STB ||
13
1

Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea