Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
 Proprietar | 2 Camere Decomandat | Călinești 12, Berceni | Renovat & Terasă Nouă
9
1

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Berceni (Aleea Călinești nr. 12), Sector 4, într-un bloc de 4 etaje, într-o zonă foarte liniștită și plină de verdeață. De ce să alegi acest apartament? Stare Tehnică Impecabilă: Renovare recentă completă. Au fost schimbate integral instalația electrică și rețeaua ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
teren de vanzare sector4
5

teren de vanzare sector4

teren de vanzare 300mp deschidere 13,18 la strada Roșiori deschidere 22,78 la strada Actiunii terenul este racordat la reteaua de apa si canal

300 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4
10

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4

Vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat pe Strada Turnu Măgurele, la intersecția cu Bd. Metalurgiei și Bd. Al. Obregia, într-un bloc turn reabilitat termic recent. Apartamentul este situat la etajul 9 și are o suprafață totală de 49,17 mp (45,53 mp utili + balcon 3,64 mp). Este luminos, bine ...

1935 EUR/m2 | 46 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vand schimb casa langa București cu apartament in București casa langa Bucuresti, la 16 km de Bucure 1

Vand schimb casa langa București cu apartament in București casa langa Bucuresti, la 16 km de Bucure

Vand schimb inchiriez casa langa Bucuresti, la 16 km de la soseaua de centura. Teren: 1000 mp cu deschidere pe 2 strazi. Casa: 90 mp, 3 camere, cu posibilitate de a se ridica etaj. Vand schimb casa la 16 km de Bucuresti cu apartament in Bucuresti. Zona este virgina si se afla pe salba de lacuri Mostistea, ...

63 EUR/m2 | 1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Tineretului 3 camere vizavi de parc
10
1

Tineretului 3 camere vizavi de parc

Vând apartament Tineretului, 3 camere, 76 mp, cu vedere directa la parc, etaj 2, ascensor, balcon pe toată lungimea apartamentului. Zonă superba cu acces la 2 stații de metrou, Tineretului si Timpuri Noi, aproape de liceul Șincai și 3 scoli generale. An construcție 1979, finalizat 1980. Bloc liniștit ...

2434 EUR/m2 | 76 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Straja sector 4
6
11

Apartament 2 camere Straja sector 4

De vanzare apartament 2 camere decomandat, 37m ,etaj 1 10, reabilitat recent, renovat, aer condiționat,(nou), recuperatoare de caldura,mobilat (mobila noua), Stația ratb Straja la 2-3 minute,mega image peste drum,piata Resita la 5 minute distanță,

1946 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar ,P+M Brancoveanu,aproape de metrou si parc,pretabil spatiu birouri locuinta,5 cam
7
18

Proprietar direct, Brâncoveanu, str. Împăratul Traian nr. 68 Vă propunem o vilă P+M cu o suprafață utilă de 188 mp, pretabilă pentru clinică, spațiu comercial, birouri sau locuință. Localizare excelentă la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou și parc. Compartimentare: 4 dormitoare ...

1516 EUR/m2 | 188 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Teren de vanzare la 100m de McDonalds Brancoveanu
3
11

Teren de vanzare la 100m de McDonalds Brancoveanu

Teren cu suprafata de 205mp in zona de vile de langa Oraselul Copiilor. Multiple posibilitati de construire in zona, locuinta, birouri, medicale. Unic proprietar.

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial 5

Spatiu comercial

Vând spațiu comercial de 90 de metri pătrați care în prezent funcționează ca magazin alimentar. Dotari: -2 aparate de cafea(Opera și Brio) -Centrala termica pe gaz -2 aparate de aer condiționat -5 camere frigorifice -3 vitrine frigorifice -sistem de supraveghere video -2 locuri de parcare -Construcție ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de vânzare

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră în complexul Berceni 5residence aflat la trei minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Bloc construit în 2018, et.1 7, mobilată, utilată, centrală termică de apartament. Fără loc de parcare. Proprietar. Preț 99950 euro negociabil. Ptr detalii

3332 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza  Big Berceni
10
3

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza Big Berceni

Apartament cu 2 camere semidecomandat locație excelentă, Piața Sudului, Sector 4 Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sector 4 Piața Sudului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11
10
7

Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11

OPEL ANTARA COSMO 4x4 PIELE NAVI XENON AUTOMATA ITP 2027.11 Prima inmatriculare 11 2015, ITP valabil pana in Noiembrie 2027 Motor 2.2 CDTI 185 CP Euro 5 Rulaj - 203.517 km certificati si garantati Cutie AUTOMATA 6 Trepte 4x4 permanent Interior din piele Clima Faruri ...

Sector 4, Bucuresti

vanzare loc de veci 4

vanzare loc de veci

Vand loc de veci la cimitirul berceni 2 sector 4, cu bordura si cruce din beton, liber. Pret 10000 ron. discutabil.

Sector 4, Bucuresti

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran
1

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran

Vânzare loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran, Soseaua Giurgiului nr 4, poziție bună, posibilitate lucrare 2-3 cripte,negociabil. 2900 euro.

Sector 4, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat,parter din 4 etaje complet mobilat,boxa mare la subsol,loc de parcare platit in sectorul 4 sau schimb cu apartament cu 2 camere tot la parter sau etajul 1

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului   direct proprietar
10
1

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului direct proprietar

Direct proprietar, vînd apartament cu 2 camere pe Strada Cuza Vodă nr. 130, la 4 minute de mers pe jos de stația de Metrou Tineretului și de Parcul Tineretului. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 55 mp (din care balcon de 3,15 mp) și se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje, ...

2964 EUR/m2 | 55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
9
1

Apartament 3 camere

Propriertar vand apartament 3cam , bulevardul Alexandru Obregia vis a vis de piata Straduintei 169999 Eur nemobilat , sau 179000 EUR mobilat si utilat , Loc de parcare primărie .Merita vazut!Anul constructiei 1978

2179 EUR/m2 | 78 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Loc de veci Bellu
3

Loc de veci Bellu

Se donează dreptul de concesiune pentru 2 locuri de veci în cimitirul Bellu ,Figura 20BM Loc 15.Locurile au câte 3 cripte fiecare , planșeu,capac,cruce din granit masiv +candelă și ghiveci la fiecare loc.Constructie nouă,la 3m de aleea principală de acces auto.Alei betonate la picioare și la cruce..Acces ...

Sector 4, Bucuresti

Loturi Comuna Berceni Zona Mamina - Acte la zii !
6
16

Loturi Comuna Berceni Zona Mamina - Acte la zii !

Proprietar vând loturi situate pe Str.Lebedei (se poate intra si pe Str.Stadionului,loturile au suprafete de 470mp-481mp(Utili) deschiderea loturilor este de 15,50m 31,50m , terenul dispune de acte la zii,puz,cadastru si intabulare.Ca utilitati avem : asfalt,gaz,curent. Exclus Agentii , Nu vand in rate ...

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea