Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Bd Unirii, La Fantani, stradal
20

Bd Unirii, La Fantani, stradal

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere pe bd Unirii, stradal, etaj 5/8, situat pe bulevardul Unirii la fantani, cu vederea mixta si pe fata si pe spate. Pentru detalii si vizionari contactati Dona Camelia 0733863461

3650 EUR/m2 | 100 m2

unirii, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Sos Salaj 15 minute Piata Unirii
4
17

Garsoniera Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Garsonieră sos Sălaj 15 minute Piață Unirii construcție 2025 etaj 1 5 bloc prevăzut cu lift 36 mp balcon închis în termopan finisată complet centrală gaze cadastru intabulare . merită văzută la parterul blocului va fi spațiu comercial , în apropriere școala grădiniță stație stb , supermarketuri Kaufland, ...

1472 EUR/m2 | 36 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sebastian
4
91

Garsoniera de vanzare in zona Sebastian

De vanzare garsoniera utilata si mobilata complet, renovata recent, 40mp, in apropierea parcului Sebastian, sector 5, pe strada Dumbrava Noua. Dispune de loc de parcare, este situata la etajul 3 si toate actele sunt la zi.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

De vanzare 3 camere, centrala,  etaj 8, instalație nouă,  zona 13 Septembrie
9

De vanzare 3 camere, centrala, etaj 8, instalație nouă, zona 13 Septembrie

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, spațios și bine întreținut, situat în zona 13 Septembrie – Dorneasca. Apartamentul are o suprafață totală de 83 mp, dintre care 74 mp utili, fiind amplasat la etajul 8. Se vinde semimobilat, proaspăt zugrăvit și pregătit pentru ...

1851 EUR/m2 | 74 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere, etaj 7, panoramic, boxă, zona Sebastian
11

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, renovat și bine poziționat, situat stradal în zona 13 Septembrie – intersecția cu Sebastian, la doar câteva minute de puncte de interes majore ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 73 mp și este amplasată la etajul 7 dintr-un ...

2164 EUR/m2 | 73 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti