Vând garaj cart. Zorilor
Vând garaj din beton zugrăvit curent electric in cart.Zorilor .Este cu abonament de la primărie pe teren,nu se demolează fiind in curtea blocului.
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 21:57
Anunțuri promovate – Vezi toate
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 21:57
Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...
3019 EUR/m2 | 53 m2
Marasti, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 00:25
Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...
2698 EUR/m2 | 53 m2
Cluj-Napoca, Cluj
13 mai
De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...
3176 EUR/m2 | 37 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 11:24
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ
Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:22
Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon
3163 EUR/m2 | 49 m2
Centrala, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:22
De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.
2386 EUR/m2 | 44 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:20
Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!
643 EUR/m2 | 1,050 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:16
De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.
3217 EUR/m2 | 46 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:14
Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...
2929 EUR/m2 | 58 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:13
Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.
3636 EUR/m2 | 11 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 18:05
Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:56
Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie
3149 EUR/m2 | 47 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:28
Se vinde teren intravilan,cu certificat de urbanism emis in vederea construirii, trebuie facuta documentatia tehnica si se poate autoriza. in suprafata de 612 mp, cu bransamente definitive la apa si canalizare, curent vis a vis de parcela,front stradal 24 m latime 22 m. Suprafata dreapta,panorama asupra ...
612 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:16
OCAZIE - Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe E81, la 30km de Zalau si 50km de Cluj Napoca, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ideala pentru o familie tanara, pentru seniori care doresc o viata ...
495 EUR/m2 | 97 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:11
casa cu 5 apartamente separate a cate 2 camere, Baie, bucatarie fiecare demisol, parter, etaj,garaj,pivnița locuibil 375 m pătrați,grădina in jur de 400 m pătrați casa se afla pe strada PAJISTEI nr.22 in cartierul Zorilor Cluj NAPOCA
1918 EUR/m2 | 365 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:10
Vând teren intravilan în loc. Fetindia, jud. Salaj, 1800mp, 15 euro mp, întabulat, cu stalp de curent si apa de la retea în apropiere, lânga drum asfaltat, ideal pentru constructii. Pret 27000 de euro
Cluj-Napoca, Cluj
azi 17:05
Se vinde apartament Ultracentral în Zona 0 Cluj-Napoca cu o Suprafață construita de 49,03 ,renovata recent ultramodern. Prețul este de 6800 euro mp , preț usor negociabil. Curte interioara cu porti actionate electric si camere de supraveghere, parcare in curte pentru proprietari in limita locurilor ...