Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 12mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

4041 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
2

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 398 mp
2

Teren intravilan 398 mp

Teren intravilan 398 mp, cu PUZ la zi, gata de construit, utilitati la strada.

398 m2

dambul rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Pasteur
8

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Pasteur

Bloc nou, etaj intermediar, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
3

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 2 camere mobilat și utilat pe str Gheorghe Dima- Zorilor
10
5

Proprietar , vând apartament de 2 camere, decomandat, Str Gh Dima , cartier Zorilor. Apartamentul este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Este un parter înalt. Există garaj și o boxă la subsol. Este situat într-o zonă liniștită , aproape de piață, magazine, Universități . Apartamentul se vinde ...

3204 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
1

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
2

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan cu panorama 612 mp, certificat de urbanism
1

Teren intravilan cu panorama 612 mp, certificat de urbanism

Se vinde teren intravilan,cu certificat de urbanism emis in vederea construirii, trebuie facuta documentatia tehnica si se poate autoriza. in suprafata de 612 mp, cu bransamente definitive la apa si canalizare, curent vis a vis de parcela,front stradal 24 m latime 22 m. Suprafata dreapta,panorama asupra ...

612 m2

Cluj-Napoca, Cluj

OCAZIE- PF-Casa renovata,97mp utili,teren 900mp, situata pe soseaua Cluj Napoca -Zalau
10
15

OCAZIE - Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe E81, la 30km de Zalau si 50km de Cluj Napoca, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ideala pentru o familie tanara, pentru seniori care doresc o viata ...

495 EUR/m2 | 97 m2

Cluj-Napoca, Cluj

casa de vanzare
5
6

casa de vanzare

casa cu 5 apartamente separate a cate 2 camere, Baie, bucatarie fiecare demisol, parter, etaj,garaj,pivnița locuibil 375 m pătrați,grădina in jur de 400 m pătrați casa se afla pe strada PAJISTEI nr.22 in cartierul Zorilor Cluj NAPOCA

1918 EUR/m2 | 365 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând teren intravilan în Fetindia-Salaj

Vând teren intravilan în Fetindia-Salaj

Vând teren intravilan în loc. Fetindia, jud. Salaj, 1800mp, 15 euro mp, întabulat, cu stalp de curent si apa de la retea în apropiere, lânga drum asfaltat, ideal pentru constructii. Pret 27000 de euro