Promovat
Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată
8
1

Casă de vânzare, 271mp, teren 750mp, mobilată, utilată

Scoatem la vanzare o casa deosebita, un loc special in care am trait frumos cu familia timp de 11 ani. Nu e un proiect imobiliar. Ci un loc construit de noi pentru noi. Este o casă matură, așezată, echilibrată. Un spațiu care oferă confort, liniște și stabilitate. O vindem unei familii care înțelege ...

2362 EUR/m2 | 271 m2

Visan, Iasi

Promovat
Teren intravilan 722 mp   Iași, Vișan centru
1
1

Teren intravilan 722 mp Iași, Vișan centru

Se vinde teren intravilan situat în Vișan, Municipiul Iași, potrivit pentru constructie rezidentiala. Date teren: Suprafață: 722 mp Teren intravilan Formă potrivită pentru construcții rezidentiale Regim urbanistic foarte bun: Certificat de urbanism: D + Parter + 4 Etaje POT max: 85% CUT max: 3,00 Regim ...

Visan, Iasi

Promovat
Bucium - Pădurea de Tei | Casă 140 mp | Vedere Superbă & Panouri Fotovoltaice
10
1

Liniște totală la 1.5 km de Trei Sarmale. Vindem casa noastră din Bucium (intrare Bârnova) un loc inundat de lumină, cu vedere spre pădure, facturi minime și o grădină matură pe care alții ar aștepta ani de zile să o crească. Casa oferă: - Costuri minime (Instalație panouri fotovoltaice de 5 kw ...

1428 EUR/m2 | 140 m2

Barnova, Iasi

Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Vanzare teren

Vanzare teren

Vând teren 203mp in Iași str.I.I.Mironescu nr.15 cu toate utilitătile cu 300euro mp. l

203 m2

Moara de Vânt, Iasi, Iasi

Vând apartament faza III Silk District - Iași
5
4

Vând apartament faza III Silk District - Iași

Apartamentul are 2 camere, se află la etajul 3 in complexul rezidențial Silk District- faza 3 cu predare in iunie 2026. Parcarea privata interioară este inclusă in preț, nu se vinde separat. Ideal pentru investiții într-o zona centrala. Apartamentul se vinde la prețul inițial rezervat in 2023, fără ...