Vand apartament
Vând apartament 48 de mp3 la partier înalt plus loc de parcare . Direct de la proprietar. Mai multe detalii la numărul
1625 EUR/m2 | 48 m2
Valea Lupului, Iasi
azi 09:29
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1625 EUR/m2 | 48 m2
Valea Lupului, Iasi
azi 09:29
Valea Lupului acces de pe strada Soarelui zona Pacurari Rediu teren 500 metri patrati, situat in intravilan, zona cu case, acces la utilitati, schita cadastru, acte in regula, propice pentru construirea de casa, 62 euro mp
500 m2
Valea Lupului, Iasi
azi 08:35
Apartament complet mobilat și utilat, bloc 2018, etaj 3, vedere dublă, 2 balcoane, baie renovată complet, mobilă la comandă, finisaje premium San Marco. Pod propriu pe toată suprafața apartamentului Placă beton + acoperiș izolat Boxă generoasă 16 mp Loc de parcare Zonă liniștită, ideală ...
2222 EUR/m2 | 72 m2
Valea Lupului, Iasi
ieri 10:51
Teren 1000 mp deschidere 20 m pe Str. Muscatei Sat Valea Lupului - platou Beldiman Pretul NU este negociabil.
Valea Lupului, Iasi
15 mai
Persoană fizică, vând teren intravilan, format din doua parcele de 1500 mp si 1250 mp, platoul Beldiman, în unitatea administrativ-teritorială a comunei Rediu. Terenul este situat la circa 100 m de bazinul de apa, pe partea dreaptă de urcare spre Rediu (prelungirea strazii 1 Decembrie din Valea Lupului). Utilitati ...
Valea Lupului, Iasi
14 mai
Vând două parcele de teren intravilan de 580 mp fiecare la prețul de 70 de EUR mp negociabil. Terenul se află pe strada Lacului lângă cartierul de case Cristal având toate utilitățile. Terenul se află într-o zonă cu destinație turistica vis a vis de pădurea cu pini.
580 m2
Valea Lupului, Iasi
14 mai
Persoana fizica vand casa tip parter (an constructie 2015) complet mobilata si utilata in apropiere de PENNY MARKET, la 2 min de mers pe jos fata de mijloacele de transport in comun si magazine, pozitionata excelent. Dispune de 4 camere, 2 bai, beci de 12mp, magazie, 2 terase, solar si pomi fructiferi. ...
2299 EUR/m2 | 87 m2
Valea Lupului, Iasi
14 mai
Nu doresc colaborari cu agentii imobiliare. Persoana fizica, vand teren intravilan de 933 mp, in Valea Lupului, str. Magnoliei, front stradal 18.5 m, asfalt, canalizare, utilizati la limita proprietatii. 185 euro mp, usor negociabil
933 m2
Valea Lupului, Iasi
13 mai
Teren intravilan cu toate utilitățile la poartă . Suprafață între 400-600 metri pătrați (nu am făcut dezmembrarea)
400 m2
Valea Lupului, Iasi
13 mai
Teren Valea Lupului-Ecaterina Teodoroiu 350 mp.
350 m2
Valea Lupului, Iasi
13 mai
Vând teren extravilan, 10.000 mp, 5 Euro mp, negociabil. Terenul este situat în sat com. Valea Lupului, jud. Iași, locație URIC, la o distanță de 3 km de la ieșirea din localitate.Terenul are o lățime de 13 m și există posibilitatea de a cumpăra și parcelele învecinate, cel puțin 5 HA. Terenul are ieșire ...
Valea Lupului, Iasi
11 mai
Vindem 1500 mp teren intravilan în Valea Lupului, la marginea pădurii, pe deal. Ideal pentru cabană sau casă de vacanță. Liniște și priveliște frumoasă. Deschidere 11,44 m. Acte în regulă, cu intabulare făcută. 10 euro mp, negociabil.
Valea Lupului, Iasi
11 mai
Vindem 2 terenuri intravilane Valea Lupului, Iași, aflate pe platoul Beldiman, pe strada 1 Decembrie, la o distanță de 3 km de E 583 (mai sus de rezervorul de apă). Un teren are suprafața de 855 mp cu dublă deschidere, 28 ml la strada 1 Decembrie și 30,53 ml la alt drum public,cu prețul de 45 euro ...
Valea Lupului, Iasi
11 mai
Vând apartament mobilat, foarte curat și îngrijit cu 3 camere SD situat într-un bloc finalizat in 2018 in zona Popas Păcurari. Apartamentul este compus din hol, bucătărie închisă, baie, 2 dormitoare, un living și 2 balcoane, ambele fiind închise cu tâmplărie PVC și geamuri termopan. Apartamentul este ...
1718 EUR/m2 | 78 m2
Valea Lupului, Iasi
10 mai
Apartament de vânzare 2 camere -60 mp sau 65 mp -ETAJ parter -Intabulat -Finisaje premium -Parchet SPC -Plinta duropolimer -Finisaje stuco -Acces gazon -Tavan extensibil -Comision 0!!!! -Zona centrală (lângă Carrefour Valea lupului) Suna pentru mai multe ...
1750 EUR/m2 | 60 m2
Valea Lupului, Iasi
8 mai
Pf.vand schimb , casa constructie 2015,finalizata in 2016,situata pe strada Traian Vuia, 100 metri pana in Tudor Vianu, in curs de asfaltare,suprafata utila 188 mp, construiti 224, este compusa la etaj, 3 dormitoare, dressing,baie,balcon, la parter, living+dining, birou,baie, camera tehnica, terasa, ...
1543 EUR/m2 | 188 m2
Valea Lupului, Iasi
3 mai
Persoana fizica vand apartament cu o camera complet mobilat si utilat, situat in Valea Lupului, fundac Lascar Catargi. Bloc din 2017. Etaj 2 din 4. Suprafata utila totala 38,74mp, format din bucatarie 9,08mp, baie 3,52mp, camera 20,04mp si balcon 6,10mp. Se vinde impreuna cu un loc de parcare proprietate ...
1987 EUR/m2 | 38 m2
Valea Lupului, Iasi
3 mai
Persoana fizică Descriere Vă prezint spre vânzare: Apartament 2 camere Decomandat - Valea Lupului (Strada Mestecăniș 22) Preț: 112.000 euro. Detalii si informatii utile: * An construcție imobil: 2018 * Suprafață UTILA totală: 60mp * Etaj : Parter (0 din 3) Avantajele cheie ale proprietății: - ...
1867 EUR/m2 | 60 m2
Valea Lupului, Iasi
30 aprilie
Persoana fizica, vand apartament cu 3 camere intr-un bloc construit in 2020, decomandat, 70 mp spatiu total (utili 62), cu doua balcoane si loc de parcare inclus. Este pozitionat la etajul 1, cu vedere deosebita catre Mall Moldova, la doar 300m distanta de drumul european si de statia de autobuz 20. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ...
1857 EUR/m2 | 70 m2
Valea Lupului, Iasi
30 aprilie
Vând teren în valea lupului 1320 mp la 800 m de european situat pe strada bisericii utilitatile sunt la limita proprietatii .strada asfaltata.mai multe detalii la tel prețul este 71 euro m2 ușor negociabil
1,322 m2
Valea Lupului, Iasi
27 aprilie