Garsonieră de vânzare în zona Pacurari
7
3

Garsonieră de vânzare în zona Pacurari

Vă propun spre vânzare o proprietate tip garsonieră pe plan parter, poziționată stradal, într-o clădire cu un regim de înalțime P+1. Aceastră proprietate poate fi folosită pentru locuit, birouri sau activități comerciale(în funcție de reglementările legale care permit acest lucru). Aceasta se predă ...

1912 EUR/m2 | 29 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
 CASĂ INDIVIDUALĂ DE VÂNZARE – LA ROȘU | 167 MP UTILI | 4 CAMERE
20
3

Oportunitate unică! Casă spațioasă, solid construită, aflată în stadiu "la roșu", cu posibilitatea de a o finisa după propriul gust! DETALII PROPRIETATE - Suprafață utilă totală: 167,45 mp - Suprafață construită desfășurată: ~200 mp - Regim de înălțime: Parter + Etaj - Număr camere: 4 (3 dormitoare ...

1377 EUR/m2 | 167 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Teren cu PUZ Moll iulius Family peste strada Bucium
9
1

Teren cu PUZ Moll iulius Family peste strada Bucium

Oportunitate de Investiție Unică în Iași! Proprietate intravilană situată în prestigioasa zonă Bucium, cu acces direct din Șos. Bucium și Str. Trei Fântâni. Teren de 32,000 mp, perfect pentru dezvoltarea unui cartier rezidențial modern, cu locuințe individuale și colective. Zonă în plină expansiune, ...

32,000 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga   intersectia Granit Center
5

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga intersectia Granit Center

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga, foarte aproape de Intersectia Granit Center Frigorifer. Camera este renovata, are cabina de dus in camera, grupul sanitar este pe hol in spatiile comune, se vinde mobilata, pretul de vanzare este de 29500 euro. Consilier imobiliar. Tel. ...

1735 EUR/m2 | 17 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Teren intravilan Roscani, jud Iasi
5

Teren intravilan Roscani, jud Iasi

2900 m p, intravilan, curent electric, asfalt pana pe teren, la margine de localitate, ideal construcții hale, service, diferite fabrici de productie, adapost pentru caini, cu intabulare certa pentru a accesa fonduri europene. Inspiratie si curaj sa ai, restul vine de la sine! Sunati-ma pentru a va ...

2,900 m2

Roscani, Iasi

Teren de la bunici: cadou pentru majorat, bacalaureat sau licenta. Locatia: in comuna Comarna, Iasi
5
1

Teren amplasat intr-un loc deosebit.Sunteti bunici si vreti sa cumparati un cadou pentru nepotul dv. care face majoratul, va lua bacul sau licenta anul acesta. Dupa parerea mea, cea mai trainica amintire de la dv va fi temelia casei- terenul care atunci cand va trebui sa se aseze la casa lui sa aiba ...

500 m2

Comarna, Iasi

Firma ofer spre vanzare imobil D+P+3E+M, functiuni mixte, suprafata utila 791mp.
8

Imobilul este situat in Tudor Vladimirescu ( complex residential Rivers Towers) la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Acesta dispune de toate utilitatile: curent electric 220V si 380V, gaz metan,incalzire centrala proprie, aer conditionat.Este compartimentat eficient si beneficiaza de lumina ...

1750 EUR/m2 | 791 m2

Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
4

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: ...

1442 EUR/m2 | 13 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Promovat
2 camere OS, bloc nou, partial mobilat si utilat, zona Pepinierii
18
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la etajul 3 din 3, ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și un spațiu exterior generos, împreună cu o boxă (5,2mp) la subsolul blocului. Apartamentul are o suprafață utilă de 41 mp, eficient compartimentată ...

2378 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun
11

Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun-Rond Zimbru-Colegiul Virgil Madgearu. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 40.56 mp si se afla la etajul 3 din 4. Ca dotari dispune de centrala termica proprie ,aer conditionat, tamplarie PVC , termoizolatie, ...

2213 EUR/m2 | 40 m2

Alexandru+cel+Bun, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou
10
2

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou

Vanzare apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 58 mp si se afla la etajul 5 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se vinde partial mobilat sau complet mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii, in functie ...

2034 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Salvează căutarea