Promovat
COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare
11
1

COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare

Favorit Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare un duplex cu 3 camere, situat în Remetea Mare, la doar 200 metri de strada principală, într-o zonă liniștită, cu acces facil. Imobilul beneficiază de toate utilitățile: apă, curent, gaz și canalizare. Strada este asfaltată și dispune de iluminat ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa, comuna Giroc
10

Teren cu casa, comuna Giroc

Investitie Teren cu casa de vanzare , 4 apartamente si anexe in comuna Giroc langa Hotel Trio, 2 apartamente cu 2 camere si 2 apartamente cu cate o camera, suprafata utila 180 mp si teren total in suprafata de 1980 mp, pivnita, parter si pod, incalzire partial pe gaz si partial electric, caramida porotherm, ...

1,980 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vanzare alios
9
14

Casa de vanzare alios

Casă spațioasă cu teren generos de vânzare Alios, comuna Mașloc, județul Timiș Dacă îți dorești liniște, spațiu și confort, această proprietate este alegerea perfectă! Situată în localitatea Alios, la doar 40 km de Timișoara, casa oferă toate condițiile pentru un trai relaxant, departe de agitația ...

573 EUR/m2 | 96 m2

Alios, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Vila in Utvin- 4 nivele
5
2

Vila in Utvin- 4 nivele

De vanzare in Utvin, Timis la doar 8 km de Timișoara vila pe 4 nivele (demisol, parter, etaj si mansarda) cu suprafata utila de aprox. 360 mp si teren de 500 mp cu 2 accese auto si garaj. Se poate structura in pana la 4 apartamente complet separate. Se vinde mobilata si utilata complet, conform pozelor. ...

546 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA
10

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA

Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.

17,800 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
9

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Teren strategic VGP Ghiroda   investiție logistică, zonă industrială Timișoara.
6
1

Teren strategic VGP Ghiroda investiție logistică, zonă industrială Timișoara.

Oportunitate de investiție Teren strategic VGP Ghiroda (Timișoara) Se oferă spre vânzare un teren extravilan situat în una dintre cele mai dinamice și rapide zone de dezvoltare industrială din vestul României Ghiroda, în imediata proximitate a VGP Park Timișoara și a principalelor artere logistice ...

10,153 m2

Ghiroda, Timis

Teren extravilan centura sud(Ghiroda)
9
1

Teren extravilan centura sud(Ghiroda)

Teren extravilan de vânzare 8.077 mp Ghiroda lângă Centura Sud Timișoara Proprietar vând teren extravilan situat în Ghiroda, poziționat strategic în apropierea Centurii Sud a Timișoarei, la aproximativ 50 metri de aceasta. Zona este în plină dezvoltare, cu acces rapid către oraș și principalele ...