Promovat
Apartament cu 2 camere la parter, zona Planetelor
8

Apartament cu 2 camere la parter, zona Planetelor

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Planetelor din Giroc, jud. Timis. Dispune de o suprafata de 54 mp utili. Este pozitionat la parterul unui bloc cu 3 etaje. 1 loc de parcare trecut in CF. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!
6

Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!

Dezvoltator vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou situat in Zona Braytim pe limita teritoriala Timisoara-Giroc. Suprafata: 43 mp + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro - complex privat
8

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă premium cu panouri solare, stație EV, anexă locuibilă și grădină
20

Grand Mobilis Imobiliare vă prezintă spre vânzare o proprietate remarcabilă, situată pe Strada Jiului — o reședință care îmbină eleganța, funcționalitatea și tehnologia modernă într-un cadru generos și intim. Suprafață utilă: 144 mp Teren: 555 mp Regim de înălțime: Parter + mansardă Arhitectură ...

2076 EUR/m2 | 144 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
2

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat, terasă de 20 mp Braytim
14

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp inchisa, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, transformat in dressing. La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, ...

1828 EUR/m2 | 82 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere  2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Apartament cu 3 camere 2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Va propunem spre vanzare partament 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, etaj 2 2 .Constructie 2019, 2 locuri de parcare incluse, pod pe toata suprafata apartamentului, avand o suprafata utila de 70 mp, situat intr-un bloc constructie noua (2019). Compartimentare: 2 dormitoare spatioase si luminoase ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica cu 4 camere | Giroc
10
1

Duplex despartit prin camera tehnica cu 4 camere | Giroc

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex spatios, despartit prin camera tehnica, cu 4 camere, dressing si 3 bai, este situat in Giroc, foarte aproape de mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 105 mp și este amplasat ...

2086 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Casa tip duplex
10

Casa tip duplex

Casă tip duplex de vânzare Zonă premium între Timișoara și Giroc Vă prezentăm spre vânzare o casă tip duplex deosebită, situată într-o zonă exclusivă de case, între Timișoara și Giroc, ideală pentru cei care își doresc liniște, confort și acces rapid către oraș. Suprafață utilă: 140 mp Suprafață ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

 Case înșiruite de vânzare   Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc
10

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Vă prezentăm un ansamblu de case înșiruite, ideale pentru familii care își doresc confort, intimitate și acces rapid la toate facilitățile urbane. Localizare: stradă nouă, zonă liniștită, în spate la Penny Giroc ...

1977 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Apartamente Giroc
5

Apartamente Giroc

Apartamente de vanzare: - locatie : str. Privighetorii, Giroc - suprafete utile : 38-72 mp - termen finalizare 05.2026 - apartamente cu 1,2 si 3 camere - comision 0% direct de la dezvoltator Pentru mai multe detalii: !

2053 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 57 mp + pod | Braytim | Etaj 3 | Parcare | 2022
7
2

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în Braytim, pe Strada Macilor, într-un imobil construit în 2022, poziționat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp, la care se adaugă ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere - complet mobilat si utilat - Calea Urseni
12

ID: P2733 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 55 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2019. Apartamentul dispune de balcon inchis de 4 mp si loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC
6
1

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, având o suprafață utilă de 51mp , o curte de 65 mp și un loc de parcare. Utilități: curent,gaz,apa și canalizare. Strada asfaltata. Apartamentul se vinde mobilat și utilat . Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.
6
2

La asfalt. Aproape de Profi. Etaj 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in Giroc, aproape de Profi, pozitie foarte buna, la asfalt, in bloc nou, situat la etajul 1. Incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, aer conditionat, terasa spatioasa, finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor. Loc ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 54mp utili + balcon 6mp, etaj 1/3  - Giroc
8

Apartament 2 camere, 54mp utili + balcon 6mp, etaj 1/3 - Giroc

ID: P1473 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54 mp utili, situat la etajul 1 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3 , anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, debara, dressing si de un loc de parcare inclus în pret. Accesul se face de pe strada ...

2389 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea