Promovat
Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: 521mp - pt casa individuala
3
2

IM Imobiliare va ofera spre vanzare teren intravilan in zona Braytim cu o suprafata de 521 mp Terenul se situeaza la capatul strazii Mures in zona Braytim. Utilitatile sunt langa parcela. Pentru mai multe informatii sunati la numarul din anunt!

521 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM
20
3

ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM

Casadomi Real Estate Consulting va prezinta o proprietate reprezentativa in zona Musicescu – o vila impozanta, renovata in 2022, cu arhitectura de inspiratie americana si volume rare pentru piata rezidentiala din Timisoara. Strada Gavriil Musicescu 226 | langa Biserica Musicescu Comision 0% pentru ...

1507 EUR/m2 | 355 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente LUX cu 2 camere la cateva minute de hotel IQ
20
7

Apartamente LUX cu 2 camere la cateva minute de hotel IQ

Va propunem spre vanzare apartamente cu1, 2 camere. ETAJ 1 APARTAMENT 1 - 2 CAMERE - 51,35 MP UTILI - PRET 97.800 EURO APARTAMENT 2 - 2 CAMERE - 46,23 MP UTILI - PRET 90.600 EURO APARTAMENT 3 - 2 CAMERE - 41,91 MP UTILI - PRET 84.700 EURO ETAJ 2 APARTAMENT 1 - 2 CAMERE - 51,35 MP UTILI - PRET 97.800 ...

1765 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera | Parcare acoperita | 34 mp | Braytim - Muzicescu
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat în Giroc, zona Braytim Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind eficient compartimentat și ideal atât pentru locuit, cât și pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Braytim
1

Apartament 3 camere, 70 mp, Braytim

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 3camere, situat la etajul 2, 70 mp utili Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră . Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie deschisă, 2 dormitoare, 2 băi. Finisaje moderne și atenție la detalii ...

2650 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%-Duplex 5 camere, nivel P+M, 120mp utili + terasa -Braytim
20
10

ID: P779 WestHub imobiliare va propune spre vanzare un duplex situat in zona Braytim. Cu materiale si finisaje de o calitate premim, duplexul fiind la baza construit in 2024, pe o structura foarte solida de caramida. Detaliile tehnice: -Nivel - P+M -Front stradal - 11ml -Suprafata teren - 170mp -Suprafata ...

1708 EUR/m2 | 120 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM
20
3

ELEGANȚĂ ȘI CONFORT | DESIGN AMERICAN | BRAYTIM

1507 EUR/m2 | 355 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Etaj 1 in Vila zona Braitim
6
2

Apartament Etaj 1 in Vila zona Braitim

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 1, cu o suprafata de 83 mp construiti, pozitionat intr-o vila din zona Braytim cu doar 6 locatari in vila. Se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este structurat in living si bucatarie, 2 dormitare,baie si 2 balcoane. Pretul ...

1776 EUR/m2 | 76 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.
13
3

Decomandat. Gradina Proprie. Braytim-Musicescu. Mobilat.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Muzeul de apa, 53 mp utili, gradina proprie de 40 mp, zona asfaltata, decomandat, posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, rulouri exterioare, geamuri tripane, complet ...

2019 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala, 4 camere, 200 mp, zona Braytim
4
1

Casa individuala, 4 camere, 200 mp, zona Braytim

Blitz va ofera spre vanzare această casă individuală în Braytim, la doar un minut de Lidl, Kaufland și Calea Girocului, oferind astfel o poziție excelentă și acces rapid la facilități esențiale, inclusiv grădinițe. Casa, aflată în curs de construcție, este o locuință pe parter, construită din cărămidă ...

2250 EUR/m2 | 200 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

521 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 44 mp, zona Braytim
1

Apartament 2 camere, 44 mp, zona Braytim

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, 44 mp utili. Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie închisă. Finisaje moderne și atenție la detalii Clădire nouă, construită ...

2650 EUR/m2 | 44 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
7

Vand apartament cu 1 camera, in zona Braytim, langa Musicescu, pozitie excelenta, in bloc nou. Dotat cu centrala termica cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat complet, terasa generoasa, baie cu geam. Loc de Parcare acoperit. Disponibil imediat. Pret 77.000 Euro. Tel 07830737 ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
6

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Loc de parcare acoperit | Etaj 2 | Mobilat si utilat complet |
8

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Braytim-Musicescu, disponibil imediat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, la etajul 2, loc de parcare acoperit, pret 77.000 Euro, negociabil. Tel: 07 arata numarul

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere langa Esso I Giroc
7

Apartament superb cu 3 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 71mp si terasa de 16 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie deschisa, cu posibilitatea de ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 52,30 mp utili zona Braytim-Urseni
2
2

Blitz va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere in suprafata de 52,30 mp utili mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamente sunt disponibile la etajul 1, 2 si 3 , au un balcon ...

1700 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni