Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, decomandat, cu centrala proprie, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la parter si are suprafata de 52 mp utili. Acesta dispune de o boxa sub apartament de 17 ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata utila de 52 mp utili. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie utilata - living spatios - ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, centrala proprie, Plavat 2
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului, Plavat 2. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis nou de tigla si are o suprafata utila de 42+balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

1902 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, decomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata utila de 44 mp utili. Apartamentul este compartimentat ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, cu 12 camere,5 bai, acces auto, teren 642, Girocului
17

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala cu 12 camere, 5 bai, teren 642 mp, situata in zona Girocului. Casa dispune de o suprafata utila de 380 mp utilil si este compartimentata astfel: Parter: - 6 camere -bucatarie -3 bai - garaj Etaj: -6 camere -2 bai -bucatarie Casa dispune de pod ...

921 EUR/m2 | 380 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, etajul 2, zona Girocului, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, semidecomandat, confort 1, zona Girocului Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata - Living spatios - ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 (bloc cu acoperis din tigla) si are o suprafata de 56 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA
16
3

APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA

Apartamentul se afla în zona Girocului, în imediata apropiere a străzii Mareșal Alexandru Averescu. Compartimentare decomandat, structurat astfel: - antreu, scara interioară, living cu bucatarie open space, 2 dormitoare cu dressing, dormitor cu balcon, 2 bai.

791 EUR/m2 | 158 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Girocului
3
1

Apartament de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 35 mp. Se accepta si credit

Girocului, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea