Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren De vanzare  Timișoara!!! Comision 0%
8
1

Teren De vanzare Timișoara!!! Comision 0%

Proprietar vând teren in suprafata de 3850 mp 250e mp teren intravilan in Timișoara cu absolut toate utilitatiile pe el ! Menționez ca lafrontul stradal exista doua case care pot fii locuibile! Se poate realiza un resort pe acest teren unic in Timișoara

3,850 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat zona Dorobantilor(Modern)DIRECT DE LA PROPRIETAR!!!
10
27

Apartament decomandat direct de la proprietar complet renovat,centrala pe gaz calorifere totul nou,usi si geamuri termopane noi,geam aerisire baie,se vinde complet mobilat,zona este foarte buna,cu foarte multe locuri de parcare,2boxe pentru depozitare la subsol cu acte,pod cu urcare de pe casa scarii ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Modern, Timisoara, Timis

Direct de la proprietar - Apartament cu 3 camere pe Take Ionescu
10
16

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, semidecomandat, 69 mp utili si un balcon deschis de 8.5 mp, la etajul 6 din 10, pe bulevardul Take Ionescu. Apartamentul este proaspat renovat de la rosu, dotat cu geamuri tripan, usi porta doors, centrala proprie, aer conditionat, combina frigorifica, cuptor, ...

2464 EUR/m2 | 69 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vand casa 2 camere cu gradina, curte comuna, zona Fratelia
8
89

Vand casa 2 camere cu gradina, curte comuna, zona Fratelia

Imobil izolat termic exterior Parter + ACOPERIS AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate CENTRALA termica PROPRIE Bucataria mobilata ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vind Casa in Serbia 10 km de granița cu Jimbolia
4
29

Vind Casa in Serbia 10 km de granița cu Jimbolia

CASA SE AFLA IN SERBIA (10 km Granița cu Jimbolia) SUNT 2 CASE IN CURTE UNA CU 2 CAMERE SI CEA MARE CU 3 CAMERE BAIE SI BUCATARIE. APA CURENTA .casa mare 2 camere necesita renovare .SE VINDE CU TOT CU ANIMALE .3800m total. Preț 28.000 euro

7 EUR/m2 | 3,800 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat
10

Vand apartament in Timisoara + Loc de parcare cu CF separat

ATENTIE! NU doresc sa fiu contactat de agentii imobiliare. Proprietar, vand apartament 2 camere + loc de parcare suprateran, decomandat, situat intr-o zona linistita la marginea orasului pe strada Ioan Anton in complexul Campeador City. Aparamentul este la 2 minute de Metro, la 5 minute de: Lidl, Ikea, ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Direct proprietar
2
8

Direct proprietar

proprietar, vând casă demisol, parter și etaj cu suprafața utilă 240 mp, plus pod mansardabil. Mobilată modern și complet utilată, instalația de apă, canalizare, instalatia termică, băile, zugrăvelile în toată casa sunt recent renovate. Teren 300 mp, zona liniștită. Casa este dotată cu sistem de supraveghere ...

1567 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Hală cu solarii pe 20.000 mp in Icea Mare jud. Timis și echipamente
8
13

SC PEDROALEXIA AGROMEC SRL-în faliment, prin lichidator judiciar AVF Insolvency IPURL, vinde la 8 licitatii publice la 35% din pretul de evaluare indicat+TVA: - teren extravilan curti constructii 20.000 mp. din Iecea Mare, Timis la 210.490 lei + TVA - sera de 10.094 mp. in Iecea Mare, jud. Timis ...

Timisoara, Timis

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII  300.000 euro
1

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII 300.000 euro

Vand 4000 mp teren intravilan servicii Pretul este 75 euro mp negociabil Se poate construi maxim de 1500 m amprenta la sol . Regim inaltime P+2+M 80 m adancime 50 m lătime este un dreptunghi perfect cu laturi egale. Terenul este liber de sarcini, putem prezenta urbanism Terenul este drept fara ...

4,000 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare
1
6

Spatiu comercial de vanzare

Vând 2 spati comerciale 85 mp si 75 mp întrare din stradă ,amenajat toate utilitățile la cheie ,inclusiv cu chiriași pret 1200 euro mp :Tel

14 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan la surduc
10

Vand teren intravilan la surduc

vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel

400 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis
1
5

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis

Teren în Dumbrăvița lîngă șoseaua principală cu casă veche pe el de demolat s-au restaurat .Se poate construi mult în spate față de frontul stradal.Este împrejmuit cu gard nou plăci beton înalt de 2 metri suprafață de 575 m șosea asfaltată . front 12.30 m lungime aprox. 50 m cu toate utilitățile.Stânga,dreapta ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan Tatanir- Tulcea
4
15

Vând teren intravilan Tatanir- Tulcea

Vând 6800 mp teren intravilan in Delta Dunarii cu ieșire la bratului Chilia, situat in satul Tatanir, com Chilia Veche, jud Tulcea, vecin cu pensiunea DELTASTYL. Se poate vinde întreaga suprafață, sau dezmembrat in parcele de minim 1500 mp, cu o lățime 12 ml la apa. Terenul este proprietate, persoana ...

6,800 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar  vand pe Rebreanu ,Casă de locuit aroape de intersectia cu C.Girocul, fs 20ml ,
5
3

Proprietar vand pe Rebreanu ,Casă de locuit aroape de intersectia cu C.Girocul, fs 20ml ,

Casa de locuit cu doua spatii comerciale diferite pe suprafata totala =960 mp, suprafata construita = 300 mp ,front stradal pe Rebreanu =20 ml , foarte aproape de C.Girocului , 1.Spatiu Comercial =110mp 2.Spalatorie Auto =70 mp , Intabulata Cf, acte la zi 3.Casa de locuit 140 mp Toate sunt separate ...

1226 EUR/m2 | 350 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vând casă individuală în Timișoara, cartier Plopi
4
3

vând casă individuală în Timișoara, cartier Plopi

vând casă, 2 dormitoare,hol,baie,încălzire centrala, bucătărie si cămară, spălătorie separat necesita renovare,teren 430mp,anexe,garaj, anexa de gradina,împrejmuire noua de beton. Singur in curte,2 magazii,toate utilitățile ,1minut de RATT,PROFI,SCOALA ,10 deminute Universitatea de medicina, 5 minute ...

1300 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in zona Raul Mare - Retezat