Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
10

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
3

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere in bloc recent finalizat Bd Simion Barnutiu
13
6

Proprietar vand apartament cu 3 camere in blocul realizat de societatea CAMPEADOR recent finalizat, situat pe strada Samuil Micu, zona BD Simion Barnutiu. Apartamentul este compus din 3 camere si 2 terase in suprafata totala de 90,2 mp. Apartamentul este mobilat iar terasa in suprafata de 20.2 mp este ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

BARNUTIU, Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex in Timisoara, str. Martir Gogu Opre
8
15

Proprietar vand duplex in Timisoara, str. Martir Gogu Opre

Proprietar ofer spre vanzare duplex P+E situat in Timisoara, str. Martir Gogu Opre (zona centrului comercial Alfa) avand o suprafata a terenului de 250 500 mp, s desfasurata de 150,7 mp si suprafata utila de 125 mp (inclusiv terase) compartimerntat astfel: La parter: antreu, living, dining, bucatarie ...

2242 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Casă Timișoara 12

Casă Timișoara

Se vinde casă Timișoara (oraș),preț 115 .000 euro. Pentru alte detalii răspund în privat.

1438 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

De vanzare 2,3Ha Timisoara
3
7

De vanzare 2,3Ha Timisoara

Vând teren arabil extravilan în Timișoara, pe calea Aradului către Sanandrei pe partea dreapta, aproape de centura. Terenul are front stradal 90m 257m. Comision zero, direct de la proprietar.

2 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 2,5 Ha Timisoara
3
5

Vand teren 2,5 Ha Timisoara

Vand 2,5 Ha teren extravilan, in Timisoara, zona Mehala dupa pod catre Sacalaz. Front stradal 77 ml.

25,000 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in zona Mehala
2
3

Casa de vanzare in zona Mehala

Casa P+M(parter+mansarda) Teren locuibil 288 m2(metrii pătrați) Inpartirea casei: Parter: -3 dormitoare -bucatarie -debara -baie -2 holuri Mansarda: -3 dormitoare -bucatarie -baie -living -debara -birou Teren-969 m2 (metrii pătrați) Front stradal:18 merii Adresa: Strada Basarabia nr.54

372 EUR/m2 | 969 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
6

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului

De vânzare garsonieră Calea Șagului, Timișoara Garsonieră la parter, cu balcon, geamuri termopan și baie cu vană. Zonă bună, aproape de transport și magazine. Ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 65.000

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Casă de vânzare
10
4

Casă de vânzare

Proprietar vând casă in zona Freidorf aproape de Lidl,zonă liniștită,parter plus etaj.Casa este compartimentată astfel:la parter bucătărie,living, baie. La etaj două dormitoare, baie,terase.Casa este mobilat parțial,dotată cu aer condiționat, cameră de supraveghere,centrală pe gaz nouâ ,calorifere.Bucătăria ...

1848 EUR/m2 | 92 m2

Timisoara, Timis

Vila de lux în zona Iulius Town - Pomiculturii - 455000 mii euro
8
8

Vând casa cu facilități premium în zona Iulius Town - Pomiculturii - 455.000 euro (sau schimb cu casa in zona Balcescu - Maria, parcul Doja, Favorit, Bogdanestilor) - cu garaj dublu, spatiu generos, bine compartimentat, 6 camere, șemineu, sala de sport si sauna, birou cu seif si și multiple spații de ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet
6
4

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet

Apartament foarte luminos, situat într-un bloc solid construit în 1992, cu lift recondiționat. 66,56 mp utili + balcon 4,05 mp Boxă privată aprox. 10 mp Centrală proprie nouă (2024) Termopane noi (2025) Instalații electrice și sanitare complet refăcute Tavane izolate fonic Apartamentul este renovat ...

370 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
7

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Propietar, apartament 3 camere decomandat, 72 mp, partial mobilat si utilat
10
1

Proprietar, vand apartament cu 3 camere decomandat, 72 mp, 2 bai(1 grup sanitar), partial mobilat si utilat ( bucataria mobilata si utilata, dulapuri tip dresing pe hol). Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis de tigla cu o inaltime de peste 2m. ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat