Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar, apartament 3 camere decomandat, 72 mp, partial mobilat si utilat
10
1

Proprietar, vand apartament cu 3 camere decomandat, 72 mp, 2 bai(1 grup sanitar), partial mobilat si utilat ( bucataria mobilata si utilata, dulapuri tip dresing pe hol). Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis de tigla cu o inaltime de peste 2m. ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dumbravița
2
1

Teren intravilan Dumbravița

Proprietar, vând 1222 mp în Dumbrăvița pe str.Apuseni.

1,200 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor
7
3

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor

Proprietar, vând aparatament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Timișoara, zona Bogdăneștilor la etajul 3 într-un bloc cu regim de înălțime pe parter +4 etaje, structură beton +caramida. Suprafața utilă 50mp. Apartamentul este structurat astfel: -hol -debara -bucătărie -sufragerie -hol intermediar -baie -dormitor -boxa Finisaje ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere
4
2

Apartament cu două camere

De vânzare apartament cu două camere,50mp,situat la etajul trei din 4,anul construcției 2982.Apartanentul se vinde complet mobilat și utilat ,incluse și electrocasnice. Apartamentul este poziționat excelent cu vedere pe două părți,decomandat,bucătărie spațioasă. Este aproape de mijloace de transport ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de vânzare zona Lipovei
10
7

Casa de vânzare zona Lipovei

Casă deosebită pe parter din cărămidă, situată, în zona Lipovei Timisoara,această proprietate definește rafinamentul Clasic, oferind o experiență de locuire unică, cu acces auto în curte de 5 locuri. Casă este recent renovată total,cu cele mai bune materiale de calitate și este păstrat luxul Clasic ...

1795 EUR/m2 | 273 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere DECOMANDAT | Etaj 1 | 2 băi | Calea Aradului | FOARTE SPAȚIOS
9
1

Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Etaj 1 | Calea Aradului O oportunitate rară într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Calea Aradului. Acest apartament decomandat se remarcă prin spațiul generos, compartimentarea inteligentă și poziționarea excelentă, fiind alegerea ideală atât ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar
10
4

Proprietar

Vând apartament lângă Opera Națională Timișoara ! Totul este nou și utilat ! Informații la nr de telefon : Exclus firme sau comisioane!

2791 EUR/m2 | 67 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare: Vand vila D+P+M in Timisoara
6
3

De vanzare: Vand vila D+P+M in Timisoara

PROPIETAR vand vila D+P+M în Timișoara, Zona Blașcovici Localizare: O zonă liniștită și bine conectată la facilități, aproape de grădiniță și la câțiva pași de stația de tramvai. Caracteristici principale: Suprafață construită: 340 mp Teren: 500 mp Camere: 6 Băi: 3 An construcție: 2003 Fronturi stradale: ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Vând teren 7

Vând teren

Vând teren Capăt de Gradina 1900m.In Sat Sinersig Jud.Timis . preț 8500 euro tel.

Timisoara, Timis

Vând teren 5

Vând teren

Vând teren Capăt de Gradina 1900 M.Sat Sinersig Jd Timiș.pret.8500euro Tel.

Soarelui , Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara
1
21

Vand casa in Timisoara

Casa P + M pe str. Lamaitei, constructie noua, teren 575 mp, la mansarda sunt 2 camere decomandate, dresing mare, baie, hol si o terasa mare deschisa, iar la parter: hol intrare, un dormitor, sufrageria, bucataria, camara, baia. In spate este o terasa generoasa. Pretul este 255.000 euro, usor negociabil. Pentru ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare casa,3 camere,garaj,anexe,curent trifazic , de la proprietar
12
18

DE VANZARE: Casa intr-o curte bifamiliara. (Si vecinul este dispus sa vanda,dar acest lucru se discuta cu el.) Ambele proprietati au CF separat si sunt vandute de catre proprietar. Casa are 105 mp locuibil si este compusa din 3 camere mari, antreu, bucatarie, baie, camara de alimente si o pivnita de ...

1729 EUR/m2 | 107 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea