Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)
1

Teren mosnita noua 628 mp (direct de la proprietar)

DIRECT PROPRIETAR. COMISION ZERO. Teren parcelă casa mosnita noua, apa si curentul asigurate de dezvoltatorul puzului pana in Decembrie 2026 Restul utilitatilor (asfalt, lumina, gaz) vor fi platite cota parte. Pentru detalii și vizionare, la tel. Doamne ajută! *Parcela exacta este cea care ...

628 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
2

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere | Sanandrei | Bloc nou 2026 | Comision 0%!
10
3

COMISION 0% | APARTAMENTE SANANDREI | P+2E Proiect rezidențial nou în Sanandrei vânzare cu comision 0% de la cumpărător. Apartamente de tip STUDIO (1 cameră) și APARTAMENTE CU 2 CAMERE (living open-space cu bucătăria) și SPAȚII COMERCIALE, amplasate într-un cartier nou rezidențial al comunei Sanandrei, ...

1452 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Etaj 1, Bd. Cetății + Boxă CF (Comision 0%)
5
4

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat într-o zonă strategică și foarte căutată din Timișoara: Bulevardul Cetății, chiar vizavi de stația de tramvai. Apartamentul reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să își amenajeze locuința de la zero, după propriul gust, sau pentru ...

0 EUR/m2 | 515,600 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vind teren DN59A Timisoara  20 euro
1
3

Vind teren DN59A Timisoara 20 euro

Vind teren intabulat extraviran suprafata 8300 mp la capatul pasajului care merge Timisoara -Sacalaz pe partea stinga . Acces la 200 m toate utilitatile . Pret 20 euro mp Telefon din sait orele 9-21 persoana fizica .

8,300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

335 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand casa

vand casa

vând casă în Duboz, 3 camere. preț 25000 euro, negociabil.

167 EUR/m2 | 150 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
2

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vinzare  TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m
2
1

De vinzare TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m

De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail

NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 28

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând  casă localiatea Hernecova județTimiș
4

Vând casă localiatea Hernecova județTimiș

Vând casă și grădina mare !! Suprafața totală 3000 m pătrati ! Detalii tel 0728 353630 sau 0746499199

1,500 m2

Localitate Herneacova, Timisoara, Timis

Proprietar, vând 3 camere, etaj 2, bloc anvelopat, centrală proprie   zona Girocului (N. Ilieșu)
5
4

Proprietar, vând 3 camere, etaj 2, bloc anvelopat, centrală proprie zona Girocului (N. Ilieșu)

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, foarte luminos și excelent poziționat, situat în Timișoara, zona Girocului (strada Nicolae Ilieșu). Proprietatea are o suprafață utilă de 63 mp (fără balcon) și este situată la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 etaje. Locuința este ideală pentru un cuplu tânăr, ...