Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
8

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% I Apartament 1 camera I Mansarda I Str. Ioachim Miloia - Zona Girocului.
5

Îți prezentăm un apartament la mansarda în Timișoara, pe strada Ioachim Miloia zona Girocului. Caracteristici principale: Situat la etajul 3 3, într-un bloc ANL construit în 2009, cu pod și acoperiș în două ape, apartamentul are o suprafață masurata totală de 50,38 mp, suprafata utila fiind de 46,05 ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cimitir
2

Cimitir

Vând cimitir 2 locuri ,Calea Lipovei Timisoara

Timisoara, Timis

Vand locuri de veci in cimitiru de pe Calea Sagului
1

Vand locuri de veci in cimitiru de pe Calea Sagului

Cedez concesiunea pentru 2 locuri de veci situate în Timișoara, Cimitirul Calea Șagului. Locație foarte bună, aproape de intrarea principală și de Capela Mare, ușor accesibilă. Structura de bază este solidă, iar piatra de căpătâi se află în stare bună, intactă.

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera 22 m,parter total utilată este situată în Calea Aradului mai multe detalii la telefon

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, Zona Torontalului, aproape de Iulius Mall
8
2

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4 din 10, aproape de centru si de Iulius Mall. Pret: 105.000 Euro Telefon:

1944 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vănd casă 120mp
10
1

Proprietar vănd casă 120mp

Proprietar,vând casă care se află în asamblu de case înșiruite,zona Braytim,Str Tosca, Timișoara.Casa este compartimentată astfel: La Etaj-3 dormitoare,2băi.Parter:baie,living,bucătărie open space,ieșirea pe terasă,grădină 60mp. Casa este construită în 2020,încălzire în pardoseală,climă,2 locuri de parcare ...

2958 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vând parcelă Sanmihaiu Roman
8

Vând parcelă Sanmihaiu Roman

Vând parcelă de pământ 450 mp în Sanmihaiu Roman cu utilități, gaz apă canal și lumină stradală mai multe detalii la telefon Mulțumesc.

450 m2

Timisoara, Timis

Casa de vânzare,zona Modern
11
2

Casa de vânzare,zona Modern

Vând casă în zona Modern cu teren de 921 mp2 , garaj ,apa, canal ,gaz ,curte mare, libera, . Casa este din cărămidă,trebuie renovata. Front stradal 16 m. Fără firme intermediare. Se accepta și BTC , (4)

3917 EUR/m2 | 60 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casa Parter
3
3

Casa Parter

Vand casa parter in Ciarda Rosie Str Ion Simu Sup utila 150 m2 Teren 1500 m2 5 camere bae bucătărie garaj dependinte toate utilitatile etc pentru informații tel .

1967 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Apartament decomandat 4 camere (93mp), Timisoara, zona Dâmbovița
10
3

Persoană fizică, vand apartament cu 4 camere, bucătărie, 2 băi, 2 cămări, 2 balcoane (inchise). Bloc din 1983 (cu supraveghere video), etaj 4, acoperiș de țiglă, ușa metalică, centrală termică pe gaz, geamuri termopane. Apartamentul necesită renovare. Nu colaborez cu agenții imobiliare.

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial Timișoara, zona blascovici
7
2

Spatiu comercial Timișoara, zona blascovici

Proprietate deosebita pe COLȚ-626 mp-Blascovici,500 de metri de bulevardul Bogdanestilor 225 000 EUR Telefon: Timis, Timisoara proprietar,vând teren intravilan în suprafață de 626 mp,situat strategic în zona Blascovici,la intersecția străzii Dunărea nr.30 cu strada semicerc,la 500 metri de bulevardul ...

626 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere constructie noua- an 2024
9

Vand apartament 2 camere constructie noua- an 2024

Imobilul este compus din living vitrat cu iesire pe terasa. Bucatarie separata, vitrata cu iesire pe terasa, un dormitor spatios si luminos, grup sanitar(baie) modificata, constructie 2024, apartamentul este personalizat, are parcare privata. Suprafata utila 52,21mp, cu terasa 56.63mp. Pret -155.000 ...

2925 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, E3 pod 40 mp, 66mp - Calea Girocului, parcare 1 loc
7
3

Buna ziua, Dorim sa ne mutam la casa. Punem la dispozitie ap 66 mp, E3 cu pod posibilitate mansardare 40 mp, terasa balcon 12 mp, + camera dresing, apartament spatios si aerisit. 1 loc de parcare acoperit(nu ploua pe masina), loc de joaca in curtea blocului, boxa pentru biciclete. Incalzire in pardosea, ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartment in Favorit
7
7

Apartment in Favorit

Se vinde apartament cu 2 camere in super locatie I.D. Mendeleev nr 4 - FAVORIT. Apartamentul este decomandat, etaj 9 din 10, lift, balcon tip logie - parte integranta din dormitor, bucatarie pe patrat, mobilat si utilat. Este situat la 5 minute de centrul comercial Bega de pe Circumvalatiunii, 10 secunde ...

1745 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar - Apartament 4 camere Shopping City
9
4

Proprietar - Apartament 4 camere Shopping City

PROPRIETAR Vand apartament cu 4 camere decomandate la 3 minute de Shopping City Locuința: Suprafata utila: 92 mp + 2x blacoane inchise de cate 4mp, compartimentare decomandată, vedere pe două părți Cameră tehnică separată Acoperiș nou schimbat acum 2 ani, cu plafonul podului izolat termic Centrală ...

1457 EUR/m2 | 92 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vânzare duplex în Mosnita noua !
10
2

De vânzare duplex în Mosnita noua !

Vând jumate de duplex la Mosnita Noua în ce mai bună zone posibilă , în spate la Lidl lângă noul centru comericial ! Duplexul este construit în 2019 pe un teren de 330,45m si o suprafață utilă de 90 m ! Este compartimentat astfel : hol la intrare ,baie, living și bucătărie open space delimitată de ...

2056 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan zona Metro2 4

Vand teren intravilan zona Metro2

Vand teren intravilan, 958mp, zona calea Torontalului intre aeroport Cioca si triaj Ronat, PUZ locuinta S+P+2,

Timisoara, Timis

Proprietar vând SAD Piața Unirii 4

Proprietar vând SAD Piața Unirii

SAD 70 mp, vitrine mari,situat e colț,3 încăperi,baie, centrala termica proprie, AC

5000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră, decomandat, conf. I, 36 mp. 1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, conf. I, 36 mp.

Proprietar, vând apartament cu 1 cameră, decomandat, 36 mp confort I, neamenajat, parter, a fost folosit ca spațiu comercial, lângă Iulius Mall. Preț 99500 euro. Telefon .

2764 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar vand 1,5 ha teren extravilan
1
38

Proprietar vand 1,5 ha teren extravilan

vând teren extravilan 15000 mp. in localitatea Giarmata Jud Timis

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea