Promovat
Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei
20
2

Duplex cu 5 camere si 3 bai, centrala proprie, zona Lipovei

Apostu Estate ofera spre vanzare un duplex spatios cu 5 camere, 3 bai si 4 terase, situat in Timis, Timisoara, zona Lipovei, intr-o locatie linistita, aproape de statii de autobuz, market, parc si scoala. Proprietatea se afla la doar 6 minute de Iulius Mall, oferind acces rapid catre punctele importante ...

1086 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare,loc de parcare,zona Aradului, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 1/7, in zona Aradului din Timisoara jud.Timis. Blocul dispune de doua lifturi pe casa scarii si este ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie avand si incadrare SAD. Apartamentul dispune de o suprafata ...

3043 EUR/m2 | 46 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, zona Sagului, Timisoara
7
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata de 72 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - 2 Bai - Balcon Confortul ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Take Ionescu
4
5

Apartament 2 camere zona Take Ionescu

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 2,suprafata de 53 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul detine bucatarie utilata cu aragaz,frigider nou,microunde,debara,aer conditionat,masina de spalat noua. Apartamentul este situat intr-o zona foarte buna,se ajunge ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Garsoniera cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Ronat
8
5

Garsoniera cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Ronat

Garsoniera cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare o garsoniera cu o camera, semidecomandat, situata in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la etajul 4, intr-un bloc de camin, cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura beton, ...

1476 EUR/m2 | 21 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare, 585 mp,locatia excelenta, Timisoara- V2315
17
4

ID intern: V2315 Noile tale birouri sunt acum de vanzare in Timisoara, zona Simion Barnutiu! FOXFORT Imobiliare iti propune oportunitatea de a scapa de plata chiriilor pentru birourile impartite in tot orasul, uneste-ti echipa intr-un singur loc! Noua ta cladire va fii structurata pe 3 etaje + 1 etaj ...

1709 EUR/m2 | 585 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 7 camere, teren 624 mp, in zona Girocului
8
4

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare o oferta la doar 1150 €/ mp, perfecta pentru locuit sau chiar pentru investitie. Casa este de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Timisoara, zona Girocului, ...

1126 EUR/m2 | 218 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala 4 camere, Calea Urseni, Teren 1390 mp
17
24

Casa individuala 4 camere, Calea Urseni, Teren 1390 mp

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Calea Urseni. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Calea Urseni, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 104 mp si teren 1390 mp. Anul constructiei ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere - Lipovei
14
13

Apartament cu 3 camere - Lipovei

De vânzare apartament 3 camere | Etaj 1 4 | 65 mp utili | Zona Lipovei Locație: Zona Lipovei, Timișoara Suprafață utilă: 65 mp Etaj: 1 din 4 Compartimentare: Semidecomandat Băi: 2 Încălzire: Termoficare Balcon: închis cu termopan Compartimentare : -Hol -2 dormitoare luminoase -Living generos -Bucătărie ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare casa zona Elisabetin
10
14

De vanzare casa zona Elisabetin

Se vinde o casă situată într-una dintre cele mai bune zone ale Timișoarei Elisabetin, pe o stradă liniștită, cu acces rapid către centru și principalele puncte de interes. Construcție solidă din cărămidă, compusă din parter înalt, cu o suprafață utilă de 75 mp, compartimentată astfel: - 2 camere ...

3242 EUR/m2 | 91 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare   Complexul Studențesc- 566
12

Apartament de vânzare Complexul Studențesc- 566

Se oferă spre vânzare apartament situat în zona Complexul Studențesc, cu o suprafață de 43 mp, amplasat la mansarda unui bloc cu 4 etaje + mansardă. Compartimentare: living cu bucătărie open space dormitor baie Încălzirea se realizează prin sistemul de termoficare. Datorită poziționării ...

1395 EUR/m2 | 43 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii   Cetății- 585
9

Apartament 2 camere Zona Circumvalatiunii Cetății- 585

De vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Cetății, la etajul 1, cu o suprafață utilă de 50 mp. Compartimentare practică: - hol de acces - bucătărie cu debara - living cu balcon închis - dormitor - baie cu vană și geam pentru aerisire naturală Confortul este asigurat de centrala proprie pe ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%
9

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%

De vânzare apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea se realizează ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului
15
9

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul Mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1373 EUR/m2 | 75 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Salvează căutarea