Promovat
Apartament 2 camere | Zona Modern | 50 mp | Etaj 4 | De renovat
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Modern, pe strada Tibiscum, într-un bloc anvelopat, cu regim de înălțime P+4+M. Apartamentul este situat la etajul 4 și are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp. Necesită renovare, oferind viitorului ...

1498 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 07 arata numarul.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii
3
22

Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala,in piata sfantul Gheorghe(colt cu Piata Libertatii),la etajul 1,suprafata de 35 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul are un dormitor,bucatarie dotata cu toate cele necesare,baie,hol,masina de spalata, masina de spalat ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
3
9

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Doina,avand o suprafata de aproximativ 34 mp,situat la etajul 1. Apartamentul este mobilat modern,bine intretinut,fiind potrivit atat pentru a fi locuibil dar si ca o potentiala investitie. Acces rapid la statii de autobuz si tramvai dar si la zone comerciale. Pentru ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
77

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

MT234 Duplex, 4 camere, Calea Urseni,la 150m de asfalt
20
4

MT234 Duplex, 4 camere, Calea Urseni,la 150m de asfalt

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 232 mp, avand suprafata utila de 119 mp, terasa acoperita, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Calea Urseni, la 150m de asfalt. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - ...

1429 EUR/m2 | 119 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, nedecomandat
9

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, balcon, zona linistita cu multa verdeata, în zona sunt scoli, grădinițe, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

MT129 Duplex, 4 camere, P+1E, Sanandrei
12
5

MT129 Duplex, 4 camere, P+1E, Sanandrei

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 250 mp, avand suprafata utila de 115 mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, in zona Sanandrei. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - living open space cu bucatarie; - 1 dormitor; - baie; - ...

1009 EUR/m2 | 114 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
89

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!
12
13

Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!

1 2 duplex in zona Dorobantilor, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, finalizata in 2009, suprafata utila de 175 mp. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1251 EUR/m2 | 175 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Girocului (fosta Lidia) | Etaj 2 | Renovat
10

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Girocului (fosta Lidia), la etajul 2, într-un bloc anvelopat. Apartamentul are o suprafață utilă de 46 mp și este renovat aproape integral, fiind pregătit pentru mutare imediată. Singura zonă rămasă de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Take Ionescu
6
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Va sugeram spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la 10 minute de mers pe jos de Facultatea de Medicina,la etajul 2,avand o suprafata de 32 mp. Apartamentul se afla situat intr-o zona buna a orasului,cu acces rapid la partea centrala a orasului,facultati,supermarketuri,banci,farmacii. Posibilitate ...

1969 EUR/m2 | 32 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
66

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel, pentru locuit
1
1

Ralf Consulting agenție imobiliara cu experiență de peste 25 ani vânzări în zona Dumbravita și Timișoara. Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel. Nivelul de sus mansarda, compartimentat in doua apartamente: 1 apartament cu 3 dormitoare living Bucătărie, 1 ...

1500 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
2

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament la curte comuna cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu, aflat la parter intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei este 1930, structura ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea