Promovat
1 camera decomandata bloc etaj 1
10
1

1 camera decomandata bloc etaj 1

Vand apartament o camera complet decomandat situat la etajul 1, centrala proprie, mobilat si utilat complet, liber, accept credit bancar, scara curata cu sistem de supraveghiere, usa mewtal, termopane, balcon la dormitor, supfata utila 32 mp+balcon 5 mp, calea urseni, pret 66000 euro, tel. 074523040 ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Ciarda%2bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, 6 camere, 3 bai, garaj,acces auto, teren de 411
20

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala , Parter + Etaj + Mansarda , cu garaj si acces auto situata in zona Dambovita. Casa dispune de 170 mp2 utili + 16 mp2 garaj + 24 mp2 terasa si este compartimentata astfel: Parter:Hol acces, camera, baie cu dus, living, camera tehnica, bucatarie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
4

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral
17

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentrala, aflat la etajul 1 intr-o cladire istorica renovata complet la exterior, avand regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

3591 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina situat la parterul unui bloc.
8
1

De vânzare spațiu SAD în zona Șagului, lângă Piața Doina , situat la parterul unui bloc. Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: - birou - sală - cabinet - sală de așteptare -  baie - magazie Intrare directă din stradă, ideal pentru: - birouri - cabinet medical - salon - activități comerciale sau ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
50

De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf

Vand apartament 1 Camera 26 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla langa Liceul Auto

1231 EUR/m2 | 26 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Take Ionescu
4
1

Apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etajul 4 7,cu o suprafata de 30 mp ,aproape de mijloacele de transport in comun

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
1

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat centrala proprie
5

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80, dotat cu acoperis de tigla). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa ciarda rosie
1
4

Casa ciarda rosie

oferim spre vanzare casa ,,teren 857mp front stradal 25 35,anexe ,3 camere ,bucatarie,baie.casa este in forma de L,asfal si toate utilitatile.este amplasata in CIARDA ROSIE ,pretul este 235000 usor neociabil.

2474 EUR/m2 | 95 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera Dambovita - Sagului
7

Apartament 1 camera Dambovita - Sagului

Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat, spatios, cu 1 camera , la etajul 3, situat in zona Sagului-Dambovita, chiar pe Bulevard, in apropiere de facultăți, cu acces rapid la toate punctele cheie ale orasului si acces facil catre centrul orasului Apartamentul este finisat la ...

2100 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar, Balcescu, 3 cam 90 mpu, et 1
20
17

Proprietar, Balcescu, 3 cam 90 mpu, et 1

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere de vânzare   Zona Maria- 580
8

Apartament 2 camere de vânzare Zona Maria- 580

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Maria, la demisol, având o suprafață generoasă de 78 mp . Imobilul este decomandat și compartimentat eficient, fiind compus din: 2 camere spațioase bucătărie separată baie hol Apartamentul a fost renovat complet, fiind pregătit pentru ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Maria, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului langa Profi
3
5

Garsoniera Buziasului langa Profi

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea