Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Garaj Boxa Centrala Proprie Zona Centrala
14
8

Apartament cu 3 camere decomandat, 1 baie cu posibilitate de a doua baie, centrala proprie, su: 68 mp ,balcon , situat la parter înalt, vedere pe 2 părți, plus boxa, si garaj sub bloc, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Scoala, Gradinita, la 7 minute de mers pe jos de Iulius Mall, ...

2206 EUR/m2 | 68 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii
3
21

Apartament ultracentral - Zona Piata Libertatii

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala,in piata sfantul Gheorghe(colt cu Piata Libertatii),la etajul 1,suprafata de 35 mp,se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul are un dormitor,bucatarie dotata cu toate cele necesare,baie,hol,masina de spalata, masina de spalat ...

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare direct de la proprietar- Apartament 1 camera ,Complex Premium Residence Giroc
9

Proprietar Ofer spre vanzare - apartament cu 1 camera decomandat, mobilat complet , utilat complet cu : masina de spalat rufe, tv, aer conditionat, frigider, cuptor, cuptor cu microunde, masina de spalat vase, plita pe gaz. - Suprafata utila 36mp - 32, 2 mp + 3,8 mp balcon Confortul termic este asigurat ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat etaj 3 langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 din 5 in zona Girocului,bloc izolat termic,aproape de Spitalul Judetean. Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine alimentare, supermarket-uri, banci, ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat | Calea Aradului | Etaj 1
6

3 camere decomandat | Calea Aradului | Etaj 1

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios, luminos și foarte bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Calea Aradului, cu acces rapid către Iulius Mall, centru și principalele puncte de interes ale orașului. Etaj 1 Decomandat Vedere ...

2432 EUR/m2 | 74 m2

aradului, Timisoara, Timis

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere
8

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere

Propunrm spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafata utila de 52 mp, situat la etajul 4 din 5 al unul imobil anvelopat reabiltat termic din zona Dambovita, strada Ana Ipatescu. Apartamentul necesita amenajari majore, incalzirea este de la Colterm, dar exista infrastructura ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
18

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1983, structura este de beton, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Buziasului-AEM
6
27

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului-AEM

Se vinde apartament cu 2 camere, 52 mp utili, 3 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, Lidl (la 5 ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona Aradului EST, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Imobilul este situat in apropiere de stație de autobuz, școală,

1750 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Ferma judet Timis
5

Ferma judet Timis

De vânzare o ferma mixta in judetul Timiș, construita pe 9,5 ha teren arabil intravilan. Ferma are un transformator propriu de curent, cantar cu căsuță pentru cantar, casa cu etaj pentru birouri și locuință, hala noua de 800mp cu 2 depozite cereale, 10 boxe cai și loc pentru amenajarea unui cabinet veterinar. ...

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei
4
4

Apartament 2 camere zona Lipovei

Vand apartament 2 camere zona Lipovei aproape de artera principala, bloc izolat , etaj 2 5, utilat si mobilat, 52 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan cu autorizație| 1.300 mp |Zona Freidorf
1
1

COMISION 0% pentru cumpărător! DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN CU AUTORIZAȚIE | 31 APARTAMENTE | TIMIȘOARA – FREIDORF Se vinde teren intravilan cu autorizație de construire, ideal pentru dezvoltare imobiliară, situat într-o zonă premium a Timișoarei, în imediata apropiere a Liceului Auto, în cartierul Freidorf. Localizare ...

1,300 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
42

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 si are 52 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 1.259 mp | Zona Freidorf
1
3

COMISION 0 | Teren intravilan | 1.259 mp | Zona Freidorf

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu utilități disponibile în zonă, în cartierul Freidorf din Timișoara — una dintre cele mai dezvoltate zone pentru terenuri rezidențiale și mixte, cu potențial atât pentru locuințe moderne, cât și pentru proiecte cu utilitate mai ...

1,259 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea