Promovat
Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1
10
3

Apartament 2 camere, zona Sagului, Etaj 1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+5. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de piata Doina,parcuri, scoli, gradinite, Shopping City ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere și boxa | B-dul Take Ionescu
13

Apartament cu 3 camere și boxa | B-dul Take Ionescu

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere situat pe Bulevardul Take Ionescu, la 10 minute de mers pe jos de Piața Unirii și Complexul Isho. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona centrală, foarte căutată atât pentru investiție cât și pentru locuință, ...

1870 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - 49 mp + balcon 7 mp - Parcare inclusa - 92.000 euro
7
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT etajul 2 BRAYTIN
13
5

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT etajul 2 BRAYTIN

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53mp mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 83000 ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 5 minute de Mega Image Calea Urseni
11
14

2 camere la 5 minute de Mega Image Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp care pot fi folosite ca si dormitoare. Holul este foarte mare si se poate folosi ca si zona de zi, iar bucataria se poate separa printr-un perete de sticla Baia este geam . Incalzire este realizata prin pardoseala Centrala proprie pe gaz Tamplarie ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 1 pod pe tpata suprafata la 3 minute de Vila Contra Mussicescu
12
4

De vanzare un apartament cu 3 camere in zona Braytim (in aproprierea muzeului de apa, Calea Urseni). Apartamentul este situat intr-o casa cu 4 apartamente (2 la parter, 2 la etaj) si este situat la etajul 1. Cladirea a fost construita in anul 2019 si dispune de toate utilitatile (apa, canalizare, curent, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat modern balcon de 16 mp la 3 minute de magazinul Penny Giroc
10
8

De vanzare apartament luminos, amenajat modern intr-o zona deja amenajata,fara constructii in progres, cu sosea asfaltata, etaj retras,cu multa lumina si priveliste ,tineresc ,videointerfon ,2 ap.pe etaj ,centrala Bosch ,încalzire pardoseala Rehau ,clima Daikin, usi Porta Doors ,mobilat si utilat cu ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Freidorf - Oportunitate rate la dezvoltator
10
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1502 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat langa benzinaria Eso
8
5

3 camere mobilat si utilat langa benzinaria Eso

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 59 mii, situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, apartamrntul se vinde mobilat si utilat, este foarte bine impartit, dispune de loc de parcare, gradina cu cota parte. Apartamentul se afla situat la 3 minute de benzinaria Eso si scoala. Pret. 99000 ...

1678 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat centrala proprie Zona Lipovei
10
4

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, etaj 1 din 4, mobilat și utilat, 2 băi, balcon închis, parchet stejar masiv, frigider, aragaz, hotă, mașină de spălat, este ideal pentru investitie. Pret: 105000 Euro negociabil Tel: 0723674418

1615 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc
4
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, Braytim Giroc lângă hotel lQ, centrala proprie, mobilat parţial cu balcon de 4mp, fără balcon are suprafața de 56 mp utilă. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Unitatea Militara . Pret. 90000 euro Telefon. 072367 ...

1607 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
6

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 1,  finisaje premium Braytim Giroc
16
1

Apartament cu 3 camere etajul 1, finisaje premium Braytim Giroc

Va propunem spre vânzare apartament cu 3 camere, 61.2 mp utili +balcon, Giroc, Braytim zona Planetelor, , la doar cateva minute de hotel IQ, MAGAZINE Penny, Lidl. Comapartimentat: Hol de acces Living Bucatarie deschisa Dormitor matrimonial Dormitor copii Baie Confortul termic se realizează prin centrala(bosch) ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10