Promovat
Ap.2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc Braytim - Girocului
3

Teren Bloc Braytim - Girocului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2 parcele de bloc, situate in Zona Girocului, Braytim. Terenurile au certifcat de urbanism pentru locuinte colective si beneficiaza de toate utilitatile. Pret: Parcela 1700 mp - 680.000 euro. Parcela 2900 mp - 1.015.000 euro. Contact: 0732 608 477.

1,700 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan cu PUZ | Lugojului
6

Teren intravilan cu PUZ | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate 2 parcele de teren, situate pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac ...

9,701 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 4 Camere, 78 mp, etaj 3 - zona Circumvalatiunii
17

Apartament 4 Camere, 78 mp, etaj 3 - zona Circumvalatiunii

ID: P2635 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 78,4 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1972. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1773 EUR/m2 | 78 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
46

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

1115 EUR/m2 | 26 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
30

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat, centrala proprie - Girocului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura beton, ...

1215 EUR/m2 | 62 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere calea sagului
8
1

Apartament 3 camere calea sagului

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 50 mp. Locuința dispune de centrală proprie, calorifere și aparat de aer condiționat, oferind confort pe tot parcursul anului. Balconul este închis, ideal pentru spațiu suplimentar de relaxare ...

1650 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lunei
4
58

De vanzare apartament cu o camera zona Lunei

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Lunei,situat langa Petrom, suprafata de 27 mp, la etajul 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu toate electrocasnicele, are centrlaa proprie, aer conditionat,masina de spalat,etc.

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
1

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Take Ionescu de vânzare
5

Garsonieră Take Ionescu de vânzare

Vând garsonieră 12 mp etajul 1 zona Take Ionescu langa poliție ,baie cu dus și wc ,hol și cameră ,mobilată ,utilată ,ideala investiție sau locuit ,Preț ,23900euro.Tel.07 arata numarul.

1992 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc
3
149

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

1500 EUR/m2 | 25 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea