Promovat
Centrala. Amenajat. Centrala proprie. Etaj intermediar
5

Centrala. Amenajat. Centrala proprie. Etaj intermediar

Apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 7 10, lift schimbat, model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, 2 spatii de depozitare Dispune de centrala termica proprie, aer conditionat. De asemenea exista o boxa inscrisa in CF. Pret 149.000 Eur Partial mobilat ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui
7
1

Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui

ID: p2552 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 63 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1981. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp si se vinde partial mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

2206 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, 65 mp, centrala proprie
13

Apartament 3 camere, 2 bai, 65 mp, centrala proprie

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere situat în zona Fabric – Baba Dochia, pe strada Emilia Lungu Puhallo, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp și este amplasată la etajul 4 din 4, beneficiind și de pod ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat etaj 3 Soarelui langa Uranus Plaza amenajat centrala
7

Vand apartament cu 4 camere in zona Soarelui,str.Sirius,langa Uranus P laza,foarte aproape de Spitalul Judetean,compartimentat astfel :-hol , bucatarie , dormitor cu balcon , hol , baia principala cu aerisiore naturala,dormitor,living, dormitor baie .Pe nivel sunt 2 apartamente ,vederea apartamentului ...

1788 EUR/m2 | 78 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro
2

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro

Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu anexa /teren 346/Zona Blașcovici/Bogdăneștilor
20
8

Voog Development va propune o Casă individuală cu o suprafata de 90 de mp cu anexă și teren generos Proprietate ideală pentru renovare și personalizare după propriul gust Casă individuală + anexă Suprafață anexă: 46 mp Teren generos: 346 mp Toate utilitățile disponibile ⚡ Zonă liniștită și ...

1544 EUR/m2 | 90 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
54

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis