Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Teren de vanzare
10
11

Teren de vanzare

Teren situat în Com. Sf.Gheorghe,Delta zona A,in suprafata de 266mp .Pe teren sunt construite un foișor,grup sanitar cu apa calda pe timp de vara,o magazie.Are toate utilitatile.Pretul este 50000euro pana pe 1mai 2026,dupa va fi 60000 euro.

266 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Teren agricol
9
10

Teren agricol

Teren agricol 5ha in Murighiol-Colina .Terenul este foarte bun pentru agricultura dar se preteaza si la eoliene sau fotovoltaice.Cine este interesat putem negocia prețul.

50,000 m2

Murighiol, Tulcea

Casa cu teren de vanzare
10
7

Casa cu teren de vanzare

Casa este tip apartament,3camere,bucătărie,baie cu boiler iarna si vara de la solar apa calda, centrala pe lemne ,gradina cu pământ feril,foișor, baie de vara afara ,anexe ,magazie ,gospodărie în toată regula.De reținut, locatia trebuie vizitata pentru a va face o impresie corecta.Este situata în zona ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Teren vânzare lacul Golovița 4

Teren vânzare lacul Golovița

Teren extravilan suprafața 9.5 ha in loc.Lunca jud Tulcea.Unic proprietar,cadastru,intabulare. Multiple posibilităti de exploatare. Terenul se afla in Lunca spre lacul Golovița din complexul lagunar Reazelm Sinoe.

Lunca, Tulcea

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Vand casa la tara - comuna Ciucurova jud Tulcea

Vand casa la tara - comuna Ciucurova jud Tulcea

Vand casa la tara- Comuna Ciucurova , Tulcea Vand casa situata in comuna Ciucurova jud Tulcea. 3 camere + bucatarie Teren generos : 3000 MP Ideala pentru cei care cauta liniste , aer curat si spatiu verde.. Locuinta este perfecta pentru o familie , casa de vacanta sau chiar investitie in agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Teren intravilan 513 m2 Tulcea
2

Teren intravilan 513 m2 Tulcea

513 m2 teren intravilan in zona Viticulturii, orasul Tulcea, Str Fizician Nicolae Dinulescu, teren construibil. Locatie aproape de natura, incantatoare si linistita. Acces auto si pietonal facil prin aripa de sud. contact Maria 07patru3 8cinci1 6unu1 Rafael 07cinci7 1sase7 3zero2

513 m2

Cartier C5, Tulcea, Tulcea

De vânzare teren + casă 3200mp
2
1

De vânzare teren + casă 3200mp

Terenul se afla la intrarea în Com. Murighiol lângă Pensiunea Cristiana.

3,200 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!
3

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia, doua hectare lipite, 33m deschidere la șosea, padure in fața, padure in spate. Nu este arendat. Toate actele sunt in regula. Pretul este de 20 000 euro, nu schimb. Pentru detalii, schițe, etc va stau la dispoziție.

Luncavita, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea