Apartamente 2 camere

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 82.000 euro (TVA inclus)
5
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 2 camere, 59 mp, etaj 7, Aradului
10
1

Apartament mobilat 2 camere, 59 mp, etaj 7, Aradului

Apartament 2 camere modern – IRIS Aradului | 2024 | Mobilat & utilat complet Disponibil spre vânzare apartament cu 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou – IRIS Aradului, finalizat în 2024, construit la standarde moderne de eficiență energetică (nZEB). Proiectul oferă confort sporit și siguranță ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
5
1

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere la doar 2 minute de magazinul Penny din Giroc, cu o suprafata utila 50 mp + 14 mp terasa, etaj 1 din 3, bloc construit in 2024, finisaje de top, loc de parcare inclus in cf, centrala proprie, incalzire in pardoseala. Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 centrala proprie Freidorf LANGA LICEUL AUTO
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, surafata de 58 mp, situat la etaj 2, bloc 4 etaje + mansarda, centrala proprie. Locatie excelenta: la doar 2 minute de market, aproape de mijloace de transport, farmacie, afterschool, gradinita, scoala si liceu. Detalii apartament: 2 camere spatioase, ...

1555 EUR/m2 | 58 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0 | 2 camere | centrala proprie | 2 balcoane | zona excelenta
11

COMISION 0 PENTRU CUMPARATOR!! Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament situat in bloc izolat termic exterior in zona Torontalului; - etaj 5/ 5 - model cu 1 baie, 2 balcoane; -suprafata utila de 42 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 5 mp; -pod izolat deasupra, care poate fi folosit ...

1617 EUR/m2 | 42 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1  la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc
8
1

2 camere etajul 1 la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafa?a utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 60 mp Braytim
13
4

2 camere 60 mp Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 60 mp UTILI , centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 10 mp si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 90000 euro Telefon. 0723674418

1500 EUR/m2 | 60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Braytim
6
2

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | Bloc nou in oras | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un complex de renume situat in zona Torontalului; - etaj 3/9, cu lift modern si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 48 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM
11

Apartament cu 2 camere 2 BALCOANE ET 2 DIN 3 BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3, cu 2 balcoane mari, zona Braytim, cu loc de parcare inscris in CF. Pret.89900 euro Telefon. 07 arata numarul

1998 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Braytim Giroc
9

Apartament cu 2 camere et 2 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc, la cateva minute de hotel IQ cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Apartamentul ...

1959 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Braytim
7
14

2 camere Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp , situat intr-un complex nou, format din 3 blocuri, cu cate 20 de apartamente fiecare bloc. Apartamentul este compus din living+bucatarie open space, 1 hol, 1 baie complet utilata cu mobiler de la Arthema, 1 dormitor, 1 balcon. Apartamentul dispune ...

294 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | centrala proprie | renovat | mobilat si utilat |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului; - etaj 2/4 -suprafata utila: 39 mp - model cu 1 baie cu cabina de dus si geam pentru aerisire; -balcon inchis de 4 mp; - apartement recent renovat complet; -apartamentul se vinde mobilat si utilat; - ...

2359 EUR/m2 | 39 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 bloc intabulat loc parcare Braytim
7
15

2 cam etaj 1 bloc intabulat loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere finalizat, apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 51 mp + balcon. Compartimentarea locuintei este desfasurata astfel: open space living, bucatarie cu posibilitate de a se inchide, hol, baie, dormitor, balcon. Imobilul dispune si de un loc de parcare. Confortul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc in zona Sagului; - etaj 1/4; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, hota, aer conditionat, frigider; - Detalii ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
12

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Aradului; - etaj 2/4; -suprafata utila 43 de mp + balcon de 3.5 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, mobilier bucatarie, mobilier dormitoare; - ...

2023 EUR/m2 | 43 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere et 1 mobilat Braytim Calea Urseni
8

Apartament 2 camere et 1 mobilat Braytim Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament nou cu 2 camere de vanzare in zona Braytim, situat la etajul 1 , este un apartament luminos, amenajat modern, complet mobilat si utilat. - Clima , Frigider , aragaz, cuptor electric , hota , masina de spalat, TV, interfon video. Apartamentul ofera o compartimentare ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 3 minute de biserica Tosca Mussicescu
8

Va propunem spre vanzarea apartament cu 2 camere, situat intr-un complex Rezidential din zona Braytim. Cu o suprafata utila de 47mp + terasa 7mp. Se vinde mobilat si utilat precum in imagini. Centrala proprie pe gaz, sistem eficient de incalzire in pardoseala. Mobila realizata pe comanda, mobila de bucatarie ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita
6
4

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita

Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418

1702 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartamente cu 2 sau 3 camere terasa de 12 mp Braytim Giroc
10
6

Apartamente cu 2 sau 3 camere terasa de 12 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartamente 2, 3 camere. Finisaje Premium la ALEGERE ! Apartamente 2 camere: Tip 1: Suprafata utila: 46,7 mp Terasa: 11,8 mp Pret: 82.000 EUR (TVA 9% INCLUS) Tip 2: Suprafata utila: 52,9 mp Terasa: 11,6 mp Pret: 95.000 EUR (TVA 9% INCLUS) Tip 3: Suprafata utila: 52,9 mp Terasa: ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

  Oportunitate Unică! Apartament Lângă Piața Verde și Agronomie!
5
1

Puncte Forte de Necontestat Localizare Premium: Trăiește în inima acțiunii! Apartamentul este situat pe Strada Martir Dan Carpin, la doar câțiva pași de Piața Verde (cunoscută pentru prospețime) și de Facultatea de Agronomie. Comoditate Maximă: Acces rapid la centre comerciale și supermarketuri. ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea