Apartament 3 camere Bdul M. Kogalniceanu Facultatea de drept

168 000 EUR negociabil 1631 EUR/m2
Valabil din 4/24/2026 5:16:24 PM
Specificații
Suprafata utila
103 m2
Descriere
Apartament 3 camere Bdul Kogalniceanu , vis a vis de Facuktatea de Drept.

Renovat in urma cu 2 ani
Pastrate arhitectura si dotarile originale
Centrala proprie
103 mp
3 balcoane
Cladirea este incadrata in RS 1 , are expertiza de declasare in RS 2.

ID anunț: 1682785285

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.