Mihai Bravu, Apartament 3 camere, mobilat luxos, si loc de parcare l
290 000
EUR
3021 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 3:49:19 PM
1
1 / 8
Specificații
Suprafata utila
96
m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
Lux
Anul constructiei
2022
Numar niveluri
12
Locuri parcare
1
Numar terase
1
Descriere
Agentia Apulum 94 va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere | Mihai Bravu | 2 min metrou | Terasă 15 mp | Loc de parcare în subteran inclus în preț
Imobil finalizat în 2022.
Suprafață totală: 96 mp
Terasă generoasă: 15 mp
Etaj: 3
Loc de parcare
Finisaje premium
Mobilier de calitate superioară, realizat pe comandă
Bucătărie complet utilată
Design modern, gata de mutare – nu necesită investiții suplimentare
Imobilul este nou, și acces excelent către mijloace de transport, centre comerciale, restaurante și alte puncte de interes urban.
Prețul este 290000 €,
Raportează
Imobil finalizat în 2022.
Suprafață totală: 96 mp
Terasă generoasă: 15 mp
Etaj: 3
Loc de parcare
Finisaje premium
Mobilier de calitate superioară, realizat pe comandă
Bucătărie complet utilată
Prețul este 290000 €,
ID anunț: 1770891938
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!
APULUM94
Agenție imobiliară