Vand apartament zona lunca 3 camere fara agentie

78 000 EUR negociabil 813 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 9:05:50 PM
Specificații
Suprafata utila
96 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1986
Descriere
Vand apartament 3 camere zona lunca 96 mp utili in spate la garaje apartamentul este constituit din 3 camere 2 bai 3 balcoane bucatarie spait plus logie este decomandat suprafata 108 mp utila 96 mp fiind 10 apartamente pe scara 2 pe fiecare etaj extra daca sunteti interesat se poate achizitiona si o boxa garaj 18 mp intabulat tot in aceeasi zona pret 8000 neg se pot achizitiona si impreuna pretul se negociaza direct cu proprietarul fara agentie!!!!!

ID anunț: 1777995428

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.